شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

یکی از سیستم های پرداخت الکترونیک که با استفاده از آن می توان تراکنش های مالی را بدون نیاز به کارت اعتباری یا حساب بانکی در اسرع وقت انجام داد، خرید وبمانی است. این سیستم در مقایسه با سایر سیستم های پرداخت کامل تر بوده و به منظور ارائه خدمات به مشتریان انعطاف پذیرتر است. با این سیستم پرداخت آنلاین حتی می توان نسبت به خرید بیت کوین یا هر نوع ارز دیجیتال دیگر مانند خرید تتر اقدام نمود.

یکی از سیستم های پرداخت الکترونیک که با استفاده از آن می توان تراکنش های مالی را بدون نیاز به کارت اعتباری یا حساب بانکی در اسرع وقت انجام داد، خرید وبمانی است. این سیستم در مقایسه با سایر سیستم های پرداخت کامل تر بوده و به منظور ارائه خدمات به مشتریان انعطاف پذیرتر است. با این سیستم پرداخت آنلاین حتی می توان نسبت به خرید بیت کوین یا هر نوع ارز دیجیتال دیگر مانند خرید تتر اقدام نمود. اگر با روش کار وبمانی آشنا باشید به آسانی می توانید خرید بیت کوین را از این درگاه انجام دهید. همانطور که شاهد هستیم با وجود تحریم های اخیر، اکثر سیستم های مالی بین المللی برای ایرانیان ممنوع اعلام شده اند اما می توان به وبمانی امیدوار بود زیرا این سیستم محدودیتی برای کاربران ایرانی تعیین نکرده است. تراکنش ها در چنین سیستمی با بالاترین سرعت، هزینه ناچیز، ایمنی قابل قبول و غیر قابل شناسایی صورت می پذیرد و با خیالی آسوده می توان به ان ها اطمینان کرد.  

 

به منظور استفاده از وبمانی تنها باید در سایت شرکت وبمانی ترنسفر یک حساب کاربری ایجاد کرد و نیازی به داشتن کارت اعتباری یا حساب بانکی در خارج از کشور نیست. ایرانیان بسیاری معاملات آنلاین خود را از طریق این سیستم انجام می دهند و به راحتی از آن استفاده می کنند زیرا افتتاح حساب در این سیستم کار ساده ای است و با شارژ آن از طریق خرید دلار وبمانی می توان در شبکه اینترنت خرید نمود. این سیستم مالی امنیت بسیار بالایی دارد و تراکنش های آن با کمترین کارمزد صورت می گیرد. برای خرید وبمانی یا فروش آن می توان به سایت های متععدی مراجعه نمود و با ثبت نام در آن ها و تایید هویت، نسبت به ثبت درخواست خرید یا فروش اقدام کرد. پس از ان که درخواست شما ثبت شد، باید قیمت محاسبه شده را تایید نمائید، در نهایت تسویه حساب کنید.

 

کیف پول وبمانی بهترین گزینه برای نگهداری ارزهای مختلف و ذخیره سرمایه شماست. از طریق این کیف پول به راحتی می توان هر کاری که با پرداخت آنلاین در ارتباط است را انجام داد از جمله ارسال و دریافت پول، خریدهای متعدد و ...، از این رو با خرید وبمانی می توانید به اهداف خود دست یابید . در دنیای دیجیتال امروزی اکثر کسب و کارها به صورت آنلاین هدایت می شوند و مردم تراکنش های خود را در زمان های مختلف و مکان های گوناگون انجام می دهند. سیستمی مانند وبمانی پاسخگوی نیاز مردم عصر حاضر است و نقش خود را در انجام تراکنش های مالی و تجاری به خوبی ایفا می کند. یکی از مزیت های آن که باعث شده افراد بسیاری به سمت استفاده از آن سوق پیدا کنند، امکان ایجاد کیف پول های مختلف برای انجام معاملات آنلاین است. این کیف پول ها همان واحدهای ارزی مختلف هستند که بر حسب واحد وبمانی  مشخص شده اند:

 

: کیف پول روبل بلاروس WMB

: کیف پول طلا WMG

: کیف پول بیت کوین WMX

: کیف پول روبل کنفدراسیون روسیه WMR

: کیف پول دانگ ویتنام WMV

کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا :WMZ

: کیف پول گریونا اوکراینWMU

: کیف پول یورو اتحادیه اروپا WME

 

شما می توانید برای خرید انواع ارز دیجیتال و یا ووچر پرفکت مانی به وب سایت exnovin.co مراجعه نمایید

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه