شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

سوال بسیار جالبیست؛ اگر فردی لاغر باشید یا در اطراف تان شخصی را می شناسید که بسیار لاغر است، شاید این سوال موجب شود تا کمی فکرتان درگیر شود و به این بیاندیشید که آیا واقعا لاغری یک بیماری است؟ اجازه دهید پیش از هرچیزی خاطره ی یکی از افرادی که دارای اضافه وزن بسیاری بود را برای تان تعریف کنیم.

 

سوال بسیار جالبیست؛ اگر فردی لاغر باشید یا در اطراف تان شخصی را می شناسید که بسیار لاغر است، شاید این سوال موجب شود تا کمی فکرتان درگیر شود و به این بیاندیشید که آیا واقعا لاغری یک بیماری است؟ اجازه دهید پیش از هرچیزی خاطره ی یکی از افرادی که دارای اضافه وزن بسیاری بود را برای تان تعریف کنیم.

 

48841_1_Main_Img

او طبق عادت هر روزه خود پس از تمام شدن ساعت کاری و پیش از رفتن به خانه، به یک کافه رستوران که در نزدیکی محل کارش بود رفت تا یک فنجان قهوه بنوشد. مثل همیشه قهوه ای تلخ سفارش داده و مشغول خوردن بوده که چشمش به میز بغل می افتد، فردی را می بیند که چیپس و پنیرش را با یک لیوان بزرگ دلستر با ولع می خورد، در کمال ناباوری دید که پس از خوردن آن هم غذا یک میلک‌ شیک بزرگ هم سفارش داد ومشغول خوردن آن شد. وی با خود فکر می کرد که حتی اگر بخواهد به این همه غذا فکر هم بکند، چاق می شود، چه برسد به خوردن آن ها.

 

 همان طور که با حسرت نگاه می کرد و قهوه تلخش را مزه مزه می ‌کرد، مدام به این فکر می کرده که واقعا چرا، من که به کالری های مصرفی ام توجه می کنم، با سختی و تلاش بسیار پس از یک سال موفق می شوم 5 تا 10 کیلو وزن کم کنم، درحالی که چنین افراد لاغری با خوردن این همه غذا یک گرم هم به وزن شان اضافه نمی شود، حتی می گویند که به دنبال چاق شدن هستند و هرچه غذا می خورند، چاق نمی شوند. واقعا چرا؟ آیا این ها بیمار هستند؟!؟

 

شاید در این دوره و زمانه که بیشتر اطرافیان ما به دنبال راهی برای رفع اضافه ‌وزن شان می‌ گردند، دیدن فردی که دوست داشته باشد چاق شود، کمی عجیب باشد اما چه بخواهید و چه نخواهید، تعداد افراد لاغر که دوست دارند کمی چاق شوند، اصلا کم نیست. به همین خاطر ما نیز قصد داریم در ادامه این مطلب به شما بگوییم که چطور یک فرد لاغر از اندام خود ناراضی است و عذاب می کشد و از همه مهم تر چرا هرچه می خورد نتیجه ای نمی بیند؟

 

265136_319

با خوردن زیاد چاق نمی شوید!!!

 

قطعا با خواندن خاطره ی یک فرد چاق که هر روز به عنوان عصرانه فقط قهوه تلخ می خورد! متوجه شدید که بسیاری از افرادی که از لاغر بودن ناراضی هستند به اشتباه براین باورند که با خوردن زیاد می توانند به وزن خود بیافزایند؛ البته شاید این طور باشد اما در این صورت آن ها دیگر فردی سالم نیستند و بیماری های مختلفی گریبانگیرشان می شود. هرگز نباید خوردن را مساوی با چاق شدن و رسیدن به وزن دلخواه دانست. خوردن هر نوع غذا و ماده خوراکی بدون پیروی از یک برنامه غذایی سالم و مناسب، تنها نتیجه ای که دارد، بیماری است.

 

فرآیند چاق شدن هم دقیقا مانند پروسه لاغر شدن به برنامه ای دقیق نیاز دارد اما همیشه افراد لاغری که دوست دارند کمی چاق شوند و در عین حال خوش اندام و سالم بمانند در این راه موفق نیستند. برای چاق شدن باید از مواد سالمی که دارای چربی های مجاز هستند، استفاده کرد. معمولا برای افرادی که بسیار لاغر هستند میان وعده های مقوی و پر کالری توصیه می ‌شود. پس شما به عنوان یک فرد لاغر که تصمیم به چاق شدن دارید، به یک رژیم غذایی اصولی نیاز دارید، رژیمی که همه این موارد در آن رعایت شود؛ یک برنامه غذایی اصولی و معتبر. اما چطور می توان از یک سایت یا متخصص معتبر و مطمئن یک رژیم چاقی خوب دریافت کرد؟

 

با من و رژیم یک چاق سالم باشید!!!

 

در ابتدای مطلب یک سوال عنوان شد، این که آیا لاغر بودن یک بیماری است؟ بله، ممکن است. همه می دانیم که چاقی و اضافه وزن داشتن، باعث میشه بدن از حالت طبیعی خارج بشه و این خود یک بیماری محسوب می شود، در عین حال کم بودن وزن هم می تواند یک نوع بیماری دیگر باشد و گاهی این لاغری بیش از اندازه سبب می شود مشتاقان به داشتن استایل ایده آل برای افزایش وزن به داروهای شیمیایی و هورمونی روی بیاورند در حالی که از عواقبش بی خبرند.

 

664188_209

شما برای افزایش وزن تان به یک تغییر کوچک در برنامه غذایی تان نیاز دارید. وب سایت من و رژیم به عنوان یک راه آنلاین و در دسترس می تواند به خوبی در این راه همراه شما باشد. اگر فرصت رفتن پیش متخصص تغذیه را ندارید و از ترافیک و هزینه های گزاف رژیم های غذایی فراری هستید، همین حالا وارد وب سایت من و رژیم شوید، ثبت نام کنید و اطلاعات دقیق تان را وارد کنید. متخصصان من  رژیم براساس اطلاعات وارد شده، یک برنامه غذایی اصولی و مناسب در اختیارتان می گذارند. با این برنامه غذایی دیگر نباید نگران بالا رفتن چربی یا قند خون تان باشید.

 

بهتر است بدانید که رژیم های لاغری یا چاقی من و رژیم، نگرانی شما نسبت به لاغر شدن یا چاق شدن دوباره را برطرف می کنند. بخش عظیمی از استرس ها و نگرانی های افراد در پیروی از رژِیم های غذایی این است که دوباره به وزن سابق خود بازگرند. اما با پیروی از رژیم های غذایی من و رژیم، دیگر باید با این نگرانی های خداحافظی کنید. اگر به طور دقیق و براساس برنامه غذایی دریافتی تان پیش بروید، بازگشت به وزن سابق معنایی ندارد. پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا یک تغییر بزرگ در اندام تان و حتی زندگی تان ایجاد کنید!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه