شمانیوز

دکترعلی صحرائی مدیر عامل بورس تهران امروز چهار شنبه مورخ 14 اسفند ماه، در آستانه هفته منابع طبیعی و روز ملی درختکاری یک اصله نهال در محوطه ورودی ساختمان بورس تهران واقع در سعادت آباد تهران غرس کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران، ظهر امروز چهارشنبه 14 اسفند 1398 ، دکتر علی صحرائی مدیر عامل بورس تهران ، در آستانه هفته منابع طبیعی و روز ملی درختکاری یک اصله نهال در محوطه ورودی ساختمان بورس تهران واقع در سعادت آباد تهران غرس کرد.

 

مدیرعامل بورس تهران بر حفظ محیط زیست و رعایت بهداشت عمومی  در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: وجه اشتراک بین درختکاری و سیستم آنلاین را در کمک به حفظ محیط زیست پاکی هوا در نتیجه کاستن از تردد های زیاد و غیر ضروری دانست.

 

وی  ضمن آرزوی تندرستی برای هم میهنان از در گاه الهی، اظهار داشت:  بورس اوراق بهادار تهران از زیر ساخت آنلاین مناسب برخوردار است  و با توجه به توصیه های اکید بهداشتی مبنی بر پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و در راستای حفظ بهداشت و تندرستی همگانی و صیانت از سلامت شهروندان، پیشنهاد می کنیم معامله گران گرامی از طریق معاملات برخط، اقدام به خرید و فروش کنند و مراجعات غیر ضروری و حضوری  خود را به حداقل،  کاهش دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه