شمانیوز

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی قائم موهبتی را به عنوان مشاور عالی منصوب کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در حکم صادر شده از سوی دکتر مصطفی سالاری آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی در شناخت مسائل و برقراری تعاملات سازنده برای ارائه راهکارهای اجرایی و عملی در موضوعات مطروحه به موجب این حکم به سمت مشاور عالی مدیرعامل منصوب می‌گردید.

با عنایت به نقش ممتاز تقویت هم‌افزایی و همکاری در پیشبرد اهداف سازمان، انتظار دارد با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مدیریتی و کارشناسی و توسعه مشارکت‌های بین بخشی در انجام وظایف سازمانی اهتمام نمائید.

ضمنا اهم امور محوله به جنابعالی بشرح ذیل اعلام می‌گردد:

  1. مدیریت و راهبری امور اداره کل فنی و مهندسی سازمان.
  2. اعمال نظارت و ایفای نقش کارفرمایی سازمان در خصوص شرکت‌های سرمایه‌گذاری خانه سازی ایران و مهندسین مشاور خانه سازی ایران.
  3. مدیریت و راهبری امور اداره املاک و مستغلات.
  4. اعمال نظارت و ایفای نقش کارفرمایی سازمان در خصوص موسسه املاک و مستغلات تأمین اجتماعی.
  5. تسهیل در وصول مطالبات کلان سازمان براساس راهبردهای سازمان و با همکاری معاونت بیمه‌ای از طریق تهاتر و انعقاد تفاهم نامه‌های مورد نیاز با مراجع ذیربط به ویژه شهرداری‌های سراسر کشور برای حل و فصل و تعیین تکلیف حساب‌های فی‌مابین و وصول مطالبات سازمان به طریق تهاتر، نقدی و غیرنقدی.
  6. پیگیری برای ساماندهی و رفع مشکلات املاک سازمان از طریق کمیته‌های ستادی و استانی، بالاخص اخذ پروانه‌های ساختمانی و پایان کار املاک و مستغلات سازمان.
  7. نظارت بر حسن اجرای دستورالعمل اجرایی ماده (47) آئین نامه مالی سازمان برای تسهیل و تسریع در فرآیند امور مرتبط با تهاتر اموال منقول و غیرمنقول پیشنهادی کارفرمایان مدیون در خصوص مطالبات کلان و عمده سازمان.
  8. پیگیری و نظارت بر اجرای تفاهم نامه‌ها و توافقات فی‌مابین سازمان و سایر دستگاه‌های اجرایی و نهادها از طریق ایجاد سازوکار لازم و ارائه گزارش مستمر دوره‌ای از میزان تحقق آنها به اینجانب.

امید است با تشریک مساعی تمامی معاونت‌ها و واحدهای سازمانی در انجام امور محوله و سایر موارد ارجاعی موفق باشید.

قائم موهبتی پیش از این مسئولیت معاونت امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی را بر عهده داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه