شمانیوز

مدیر عامل شرکت داروسازی فارماشیمی:

مدیر عامل شرکت داروسازی فارماشیمی با اشاره به اینکه ماموریت اصلی این شرکت کمک به ارتقای سلامت جامعه است، گفت: در راستای دستور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران سعی کردیم محصول باکیفیتی را با کمترین قیمت و بالاترین تیراژ به شرکت های پخش عرضه کنیم تا در این شرایط بتواند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا؛ مهندس علی گودرزی با اشاره به اینکه شرکت داروسازی فارماشیمی از هفته گذشته تولید محصولات ضد عفونی کننده را آغاز کرده و تاکنون تولیدات خود را به منظور جلوگیری از سواستفاده کنندگان در بازار سیاه به شرکت های پخش مورد تائید وزارت بهداشت توزیع کرده است، بیان کرد: در حال حاضر  ظرفیت تولید این شرکت ٦٠ تا ٨٠ هزار محصول ضدعفونی کننده در روز است.

 

مدیر عامل شرکت داروسازی فارماشیمی ادامه داد: طراحی تولید اسپری های ضد عفونی کننده دست نیز انجام شده که با تمهیدات صورت گرفته که از هفته آینده تولید آن آغاز خواهد شد.

 

گودرزی افزود: سعی کردیم زنجیره تامین را در قالب پخش جلو ببریم تا بیشترین نظارت سازمان غذا و دارو بر این حوزه باشد.

 

 

وی ادامه داد: برای واردات ماسک مذاکراتی با شرکت مدیریت سرمایه در حال انجام است که در حال بررسی آن هستیم تا با قیمت مناسب به مصرف کننده عرضه شود.

 

مدیر عامل شرکت داروسازی فارماشیمی گفت: فارماشیمی در شرایط بحرانی به عنوان شرکت داروسازی متعلق به سازمان بیمه سلامت در راستای تولید محصول استراتژی در این بازه زمانی با نازل ترین قیمت وظیفه اجتماعی خود را انجام می دهد . امیدواریم این شرایط بحرانی سپری شود. رعایت فرهنگ صحیح و راهنماهای وزارت بهداشت در زمینه پیشگیری از این بیماری می تواند تاثیرگذار باشد. پیشگیری و استفاده از فرآورده های ضد عفونی به یک اندازه حائز اهمیت است تا در نهایت بتوان سطح آلودگی ویروس را کاهش داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه