شمانیوز

مدیرامورفناوری اطلاعات پست‌بانک‌ایران اعلام‌کرد:

مهندس بهمنی مدیرامور فناوری اطلاعات پست بانک ایران اعلام کرد: درراستای کاهش مراجعه‌های مشتریان به شعب و باجه‌های این بانک و ترویج و توسعه استفاده از خدمات الکترونیکی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تاریخ اعتبار انقضاء کارت‌های بانکی، تعداد تلاش‌های متوالی برای دریافت رمز ورود در درگاه‌های الکترونیکی و مبلغ انتقال کارت به کارت افزایش یافت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، وی افزود: در همین راستا تعداد تلاش‌های متوالی ناموفق برای دریافت رمز اول و دوم (ایستا‌ و پویا) جهت ‌کارت‌های بانکی این بانک در هرشبانه روز به 5 بار افزایش یافت.

 

بهمنی تأکید کرد: تعداد تلاش‌های متوالی ناموفق جهت ورود به درگاه‌های الکترونیکی نظیر؛ اینترنت بانک، موبایل بانک و سایر درگاه‌ها نیز در هر شبانه‌روز نیز به 5 بار افزایش یافت تا مشتریان مهلت بیشتری برای انجام امور بانکی خود داشته باشند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: آن دسته از کارت‌های پست بانک ایران که تاریخ انقضاء آنها تمام شده و یا حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه 1399دارای اعتبار می‌باشد تا پایان اسفندماه سال 1399تمدید گردید.

 

بهمنی گفت: سقف برداشت نقدی دارندگان پست‌بانک‌کارت از طریق دستگاه‌های خودپرداز این بانک از 2 میلیون ریال به 5 میلیون ریال و همچنین وجه انتقال کارت به کارت شتابی از 30 میلیون ریال به 50 میلیون ریال در هر شبانه روز افزایش یافت.

 

مدیرامور فناوری اطلاعات پست بانک ایران درپایان تأکید کرد: با توجه به ارائه تمامی خدمات بانکی از طریق درگاه های الکترونیکی این بانک از مشتریان درخواست داریم که برای کمک به کاهش شیوع ویروس کرونا از مراجعه‌های غیرضرور به شعب و باجه‌ها جداً خودداری نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه