شمانیوز

پرتفوی رشته آتش سوزی شرکت بیمه "ما" از 1,120 میلیارد ریال درسال 1397 به 2066 میلیارد ریال در سال 1398افزایش داشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان 84 درصد رشد داشته است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه "ما"، با توجه به حوادث طبیعی رخ داده در ماه های گذشته، یکی از اهداف اصلی مدیریت بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه "ما" در سال جاری، تحت پوشش قرار دادن منازل مسکونی به منظور افزایش اعتماد و اطمینان خاطر مالکان آن ها بوده است .

 

مدیریت بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه "ما" در راستای افزایش سطح  آگاهی جامعه  و اطلاع از مزایای بیمه نامه آتش سوزی  ، در سال 1398 اقدام به برگزارس کلاس های آموزشی در سطح استان های کشور کرد که  همین امرمنجر به تقویت شبکه فروش  شرکت بیمه "ما" در بعد فنی و فروش حرفه ای بیمه نامه شده است.

 

این گزارش افزود: شرکت بیمه "ما" بالغ بر 190 میلیارد ریال در سال 98 خسارات ناشی از سیل استان سیستان و بلوچستان ، زلزله سراب ، سیل استان لرستان و سیل استان گلستان  و خسارات ناشی از انفجار گاز و یا آتش سوزی منازل مسکونی و کارگاه های تولیدی را به بیمه گذاران پرداخت کرده است.

 

کفتنی است به منظور آرامش خیال در سال پیش رو، هموطنان عزیز میتوانند به منظور حفظ اموال وسرمایه خود با مراجعه به  کلیه نمایندگی ها وشعب شرکت بیمه "ما" درخواست صدور بیمه نامه آتش سوزی به انضمام خطرات زلزله ، سیل ، طوفان ، ضایعات ناشی از نفوذ برف وباران و سایر خطرات مورد نیاز خود را ارائه و بلافاصله بیمه نامه خودرا دریافت نمایند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه