شمانیوز

مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران:

مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران در بازدید از فرودگاه خارگ از تلاش پرسنل فرودگاه در مبارزه با شیوع ویروس کرونا تشکر کرد.

 

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران: عباس اسدروز در بازدید از فرودگاه شهدای جزیره خارگ اظهارداشت : فرودگاه شهدای جزیره خارگ تنها فرودگاه موجود در جزیره خارگ می باشد که این فرودگاه از لحاظ راهبردی اهمیت فراوانی دارد و بعنوان لجستیک هوایی جزیره خارگ به شمار می رود.

وی افزود: پرسنل فرودگاه به عنوان اولین گروهی هستند که در خط مقدم مواجهه با ویروس کرونا درحال تلاش هستند ،  چرا که از نخستین روزهای شیوع این ویروس در کشور تمهیدات لازم برای مقابله با ویروس کرونا در فرودگاه جزیره خارگ با همکاری بهداشت و درمان و مجموعه شرکت های نفتی و پتروشیمی اندیشیده شد و اقدامات لازم برای تست و نمونه گیری مسافرین و ضدعفونی کردن فضای فرودگاهی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: به همین منظور، تجهیزات لازم برای کنترل مسافران فراهم شده تا کنترل مسافران با استانداردهای لازم از نظر دارا بودن علائم بیماری ویروس کرونا صورت گیرد.

اسدروز خاطرنشان کرد:  جزیره خارگ به عنوان دروازه دیپلماسی انرژی و بزرگترین پایانه صادرات نفت خام کشور روزانه میزبان تعدادی زیادی از کارکنان شرکت ها می باشد اما با تلاش جهادی پرسنل فرودگاه و انجام کنترل های لازم در مبادی ورودی و رعایت اصول ایمنی توسط مردم تاکنون موردی از شیوع ویروس کرونا در این جزیره گزارش نشده است.

 

19904_orig - Copy (2) - Copy

19904_orig - Copy - Copy

19904_orig - Copy - Copy - Copy

19904_orig - Copy (2)

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه