شمانیوز

صبح امروز(دوشنبه 19 اسفند ماه 1398)جلسه پیش بینی تولید نیمه نخست سال 1399 میادین شرکت نفت و گاز اروندان با حضور مدیرعامل و مدیران فنی-عملیاتی این شرکت برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان: در ابتدای این جلسه مهندس پورهنگ مدیرعامل شرکت با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در طرح مبارزه با کرونا ویروس در سطح شرکت بر توجه حداکثری به اصول و نکات بهداشتی اعلامی از سوی ستاد مبارزه با کرونا ویروس تاکید کرد.

مهندس پورهنگ افزود: جهت انجام به موقع فعالیت های فنی-عملیاتی در راستای نگهداشت تولید در میادین تحت مدیریت شرکت نفت و گاز اروندان، برنامه ریزی دقیق، همکاری و هماهنگی تمامی مدیریت های این شرکت نیازمند است، که در این راستا می بایست اساس همه فعالیت های آتی، رعایت اصول ایمنی و حفاظت حداکثری از محیط زیست به عنوان یک اولویت مهم مدنظر قرار گیرد.

در ادامه این جلسه، با بررسی عملکرد تولید از مخازن و چاه های میادین دارخوین، آزادگان جنوبی و جفیر در سال ۱۳۹۸، اقدامات صورت گرفته در این میادین تشریح گردیده، و راهکارهای مناسب جهت تولید صیانتی از مخازن و تداوم آن در سال ۱۳۹۹ ارائه شد.

همچنین ضمن مقایسه تولید کنونی با برنامه پیش بینی شده، مواردی همچون پروژه های مرتبط و مستقیم با تولید، نیازهای حفاری جدید، تعمیر چاه ها، خدمات فنی و عملیات های مورد نیاز چاه ها، مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع مشکلات و موانع پیش روی تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در حال حاضر شرکت نفت و گاز اروندان دارای تأسیسات سطح الارضی جهت فرآورش نفت به ظرفیت اسمی 640 هزار بشکه در روز، نمکزدایی به ظرفیت اسمی 550 هزار بشکه در روز و تزریق گاز به ظرفیت اسمی 270 میلیون فوت مکعب در روز با فشار تزریق 7500 پام می باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه