شمانیوز

مدیرعامل پتروشیمی کارون در کنفرانس مجازی عنوان کرد:

نشست خبری مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون با محوریت "تامین آب ژاول در جهت کمک به بهبود و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا "برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون با حضور در این نشست خبری اظهار داشت: بعد از شیوع بیماری کرونا در کشور پتروشیمی کارون به دنبال راهکاری برای شرایط بحرانی بود.

 

وی ادامه داد: "آب ژاول" محصولی فرعی که به عنوان ماده گندزدا استفاده می‌شد با تشکیل کارگروه و استفاده از نظرات متخصصین به تولید گسترده رسید.

 

صدیقی زاده تصریح کرد: در تولید محصول چند نکته باید در نظر گرفته می‌شد، ارزان بودن و قابلیت حمل و نقل که بعد از اعلام پتانسیل تولید توسط این شرکت، ستاد بحران کشور از این طرح استقبال کرد.

 

وی در خصوص میزان تولید گفت: از روزی بیست هزار تن به صد هزار تن افزایش تولید صورت گرفته، از میزان ۱۳۰۰ تن غلیظ شده (معادل ۱۳ میلیون لیتر رقیق شده)، ۱۰ میلیون لیتر به استان خوزستان و سه میلیون لیتر به سایر استان‌ها تخصیص یافته است.

 

مدیرعامل پتروشیمی کارون خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی برای تحویل به هیچ نهادی وجود داشته و بنا بر نحوه درخواست، انواع بسته بندی صورت گرفته و ارسال خواهد شد، اما وسیله حمل و نقل برای جابجایی آب‌ژاول در جنوب محدود بوده و برعهده متقاضی خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه تولید محصول تاثیری بر محصولات اصلی و حاشیه سود شرکت ندارد خاطر نشان کرد: سودآوری در این موضوع برای شرکت اصلا مهم نبوده و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی این اقدامات صورت گرفته است.

 

مدیرعامل پتروشیمی کارون زمان شروع توزیع تاکنون را ۱۳ روز اعلام کرد و افزود: تا کنون دو و نیم میلیون لیتر آب ژاول رقیق شده به زندان‌های تهران، فارس و خوزستان ارسال شده است.

 

وی ادامه داد: ۷ استان کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد، فارس، خوزستان، گیلان، لرستان، تهران، خراسان متقاضی این محصول بوده اند.

 

صدیقی زاده در پایان به تیم پشتیبانی سفارش این محصول اشاره داشت و گفت: دو تیم در تهران و جنوب به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت درخواست متقاضیان هستند و "رضا خان نژاد" با شماره تلفن ۰۹۳۵۶۱۳۲۰۴۳ پاسخگو خواهد بود.

 

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه