شمانیوز

عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر مناطق مسکونی شرکتی مناطق نفت خیز جنوب در اهواز با استفاده از تجهیزات آتش نشانی با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: مدیریت عملیات غیرصنعتی با همکاری تنگاتنگ ایمنی، بهداشت و محیط زیست ستاد شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت‌های بهره بردار نفت و گاز  در تلاش است تا وضعیت بهداشتی مجتمع‌های مسکونی و اداری را با ثبات نگاه دارد.

شهرک نفت، بیمارستان بزرگ نفت، ایستگاه‌های ایمنی و آتش‌نشانی و منطقه مسکونی نیوسایت از شمار مناطق ضدعفونی شده امروز پنجشنبه 22 اسفندماه بودند.

با این وجود مسئولان اچ اس ای، بهداشت و درمان و عملیات غیرصنعتی براین باورند که بدون همکاری و مشارکت خانواده‌ها و یکایک افراد، هرگونه برنامه‌ای برای پیشگیری از بلای کرونا بی اثر خواهد بود و خسارت های غیرقابل جبرانی را در پی خواهد داشت.

شایان ذکر است  اتوبوسها و مینی بوس های مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید نیز به صورت روزانه  دو بار در روز و بعد از هر سرویس گندزدایی و ضد عفونی می شوند.

همچنین اتوبوس‌های درون شهری و برون شهری شرکتی و استیجاری طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز  ضدعفونی با  مواد و محلول‌های شستشو و ضدعفونی هر شب در عملیات اتوبوسرانی ، تاکسیرانی و سبک انجام می‌گردد.

کلیه اماکن پرتردد رانندگان از قبیل بازرسی فنی، تعمیرگاهها و ادارات ستادی از اول اسفند ماه تا اطلاع ثانوی نیز ضد عفونی می شود.

حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان(وزارت نفت-جنوب) نیز با هدف مقابله با گسترش ویروس کرونا در شهر اهواز وارد عرصه خدمات رسانی به شهروندان شده است.

توزیع  ‌‌۲۰۰۰‌بسته (مواد ضدعفونی کننده و دستکش) در مناطق مسکونی ملاشیه، کوی نفت، بخش هایی از شهرک ‌ نفت و شهرک قائم و منازل مسکونی کارون  و گندزدایی مناطق محروم منبع آب، کوی رمضان، سلطان‌منش، منازل کارون و شهرک های حفاری و آغاجاری شهر اهواز از جمله اقدامات حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان است.

 

19904_orig - Copy - Copy - Copy

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied