شمانیوز

انجام عملیات ضد عفونی ، الزامات پیشگیری و اقدامات موثر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در کلیه اماکن ، مراکز انتقال نفت ، تاسیسات و مرکز منطقه شمالغرب در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال غرب: بهنام لازمی رئیس واحد HSE منطقه شمالغرب با اعلام این خبر گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت و بهداشت کارکنان اقدامات پیشگیرانه و موثر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در حال انجام است.

 

وی افزود: طبق مصوبه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی دوره های آموزشی و جلسات غیر ضروری در منطقه لغو گردیده و توزیع ماسک ، دستکش یکبار مصرف و محلول ضدعفونی بین کلیه کارکنان انجام گرفته است.

رئیس واحد HSE منطقه شمالغرب اظهارداشت: نظارت بیشتر بر فرآیند تهیه، طبخ وتوزیع مواد غذایی در آشپزخانه های مراکز انتقال نفت و آموزش به کارکنان آشپزخانه، ضدعفونی و گند زدایی مامورسراها ،خوابگاه ها و خودرو ها، اتاق های اداری و اتاق های کنترل و سرو چای با استفاده از لیوان یک بار مصرف و قند های بسته بندی شده تک نفری در بین کارکنان از برنامه های دیگر در حال انجام می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه