شمانیوز

براساس تصمیمات کمیته بحران پست بانک برای مقابله باشیوع وانتقال ویروس کرونا در بانکها، تمامی ساختمانهای ستادی مرکز و مدیریتهای شعب وشعب بانک در سراسر کشوربرای خدمت رسانی بهینه به مشتریان ضدعفونی شدند.

 به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، با توجه به مخاطره آمیزبودن شرایط خدمت رسانی کارکنان شبکه بانکی کشور به هموطنان و امکان آلوده بودن واحدهای ستادی و شعب این بانک به ویروس کرونا و همچینن فراهم نمودن آرامش برای کارکنان و مشتریان، این مکان ها به صورت کامل سم پاشی و ضدعفونی شده و این امر تا رفع این مشکل ادامه می یابد.

 

بنا بر این گزارش، در همین راستا اداره کل پشتیبانی و املاک و همچنین کمیته های بحران مدیریت های شعب استان ها و مناطق تهران اقدام به ضدعفونی کردن شعب در مناطق مختلف نموده و تمهیدات و رهنمودهای لازم به کارکنان شعب و مشتریان نیر می نمایند.

 

همچنین شعب پست بانک ایران برای خدمت رسانی بهتر به هموطنان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمهیدات و اقدامات لازم برای سلامتی کارکنان و مشتریان انجام می دهند.

 

گفتنی است، با توجه به ضرورت عدم ترددهای غیرضرور مشتریان و هموطنان به شعب و باجه های بانک ها برای کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس، درگاه های الکترونیکی پست بانک ایران آماده ارائه خدمات متنوع بانکی به آنان می باشد که توصیه می شود مشتریان این بانک از این درگاه ها استفاده نمایند./

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied