شمانیوز

فرمانده ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه پارس با همراهی مسئولین بهداشت و درمان صنعت نفت، شوراهای اسلامی شهر، مدیران صنعت نفت مستقر در منطقه و برخی از مسئولین محلی ضمن بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی ایجاد شده در منطقه، در بین مردم شهرهای نخل تقی و عسلویه حضور یافت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران: سیدپیروز موسوی جمعه، ٢٣ اسفندماه در حاشیه این بازدیدها ضمن اشاره به ابلاغیه وزیر نفت، گفت: محدودیت حضور کارگران، کنترل های بهداشتی حضور کارکنان و جلوگیری از حضور افراد متفرقه (میهمانان، گردشگران و...) از برنامه های ابلاغی است که با همراهی مردم شریف محیط پیرامونی پارس جنوبی به خوبی در حال انجام است.

وی با حضور در جمع مردم نخل تقی ضمن ابلاغ سلام وزیر نفت از آمادگی صنعت نفت برای همراهی با جامعه پیرامونی در مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا خبر داد و گفت: تجهیزات لازم جهت مراقبت و درمان کارکنان و در کنار آن مردم محیط پیرامونی در منطقه فراهم شده است و برای شرایط اضطرار طبق دستور وزیر نفت هم اکنون ٣٠٠ تخت قرنطینه پیش بینی شده است.
 

رییس شورای اسلامی شهرستان عسلویه نیز ضمن قدردانی از حضور مدیران صنعت نفت بین مردم گفت: حضور امروز شما قوت قلب ما بود و امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم شاهد کمترین اتفاقات در این منطقه باشیم.

بوهندی نجفی ضمن قدردانی از توجه وزیر نفت به شهرهای نخل تقی و عسلویه گفت: مردم همواره در کنار صنعت نفت بوده اند و اگر خطری صنعت را تهدید کند برای مردم هم یک تهدید محسوب می شود.

در این بازدید میدانی، مراکز کنترلی ورود و خروج افراد در سطح منطقه (گیت های مستقر حراست ارشد) و گیت‌های ایجاد شده توسط گروه‌های مردمی مورد بازدید قرار گرفت.
 

19904_orig - Copy - Copy - Copy

 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه