شمانیوز

برای دومین بار:

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از در نظر گرفتن تسهیلات جدیدی برای کارکنان قرارداد مدت موقت این وزارتخانه جهت ثبت‌نام در سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از شانا: فرزین مینو افزود: تسهیلات جدید در زمینه «شرایط سنی» پرسنل قرارداد مدت موقت در نظر گرفته شده تا تعداد بیشتری از همکاران، امکان ثبت‌نام در سامانه فارغ‌التحصیلان و شرکت در فرآیند تبدیل وضعیت را داشته باشند.

وی اظهار کرد: از آنجا که بیشتر کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت پیش از تبدیل وضعیت، دارای چند سال سابقه کاری به صورت «پیمانکاری» بوده‌اند و با لحاظ مدت خدمت در صنعت نفت، در محدوده شرط سنی تعریف‌شده در فرمول جذب نیروی انسانی قرار نگرفته و امکان ثبت‌نام در سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را نداشتند، با پیشنهاد جدید این معاونت به وزیر نفت، تسهیلاتی به‌منظور ثبت‌نام تعداد بیشتری از نیروهای قرارداد مدت موقت در سامانه فارغ‌التحصیلان در نظر گرفته شد که بر اساس آن، شرط سنی قبلی این کارکنان جهت ثبت‌نام در سامانه افزایش یافت.

مینو ادامه داد: به این ترتیب، با موافقت و مساعدت وزیر نفت جهت رفع محدودیت‌های ثبت‌نام کارکنان قراردادی مدت موقت در سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، حداکثر سن برای این همکاران، در مقطع کارشناسی ۴۰ سال و برای مقطع کارشناسی ارشد ۴۳ سال در نظر گرفته شد.

معاون وزیر نفت گفت: در حال حاضر کارکنان قرارداد مدت موقت، فارغ از نوع دانشگاه و با لحاظ شرط حداقل معدل به ترتیب ۱۴ و ۱۵ برای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارا بودن حداقل پنج سال سابقه کار، امکان ثبت‌نام در سامانه جذب را دارند. افرادی که پس از ثبت‌نام در سامانه، در آزمون‌های «توانمندی ذهنی»، «روان‌شناسی» و «مصاحبه فنی- تخصصی»، پذیرفته شوند؛ (مشابه روال جاری) تبدیل وضعیت خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه