شمانیوز

رییس امور حقوقی و قراردادهای شرکت مناطق نفتخیزجنوب از الکترونیکی شدن معاملات در سطح این شرکت خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: محمدرضا جلودار ناصری در این خصوص اظهار داشت: به منظور ارتقای سطح خدمات و افزایش کیفیت و تسریع در انجام کار و مهم تر از آن شفافیت انجام معاملات برای پیمانکاران، تمامی مناقصه ها و مزایده های امور حقوقی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب الکترونیکی شد.

وی افزود: در همین زمینه، نخستین مناقصه عمومی یک مرحله ای به منظور انجام خدمات فنی/ غیرفنی مورد نیاز خدمات پشتیبانی طرح بهینه سازی تاسیسات نفتی، روز 25 اسفند به صورت الکترونیکی انجام و گشایش پاکات و قیمت های پیشنهادی به صورت برخط و الکترونیکی در محل کمیسیون معاملات مناطق نفتخیزجنوب برگزار و برنده نیز مشخص شد.

رئیس امور حقوقی و قراردادهای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ادامه داد: در سال 1399 نیزدر صدد هستیم علاوه بر برگزاری الکترونیکی کلیه معاملات عمده ، تعیین برنده معاملات متوسط و دستورکاری در سطح شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در حوزه خدمات پیمانکاری و مشاور نیز از طریق سامانه ستاد برگزار شود.

وی همچنین یادآورشد: یکی از ملزومات مورد نیاز برای انجام این معاملات به صورت الکترونیکی، وجود زیر ساخت های ارتباطی مناسب است که امیدواریم با سرعت بیشتری این بستر نیز فراهم گردد.

جلودارناصری همچنین یادآورشد: از این پس پیمانکاران جهت مشارکت در معاملات شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب می توانند به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه ستاد به نشانی www.setadiran.ir درخواست خود را اعلام کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه