شمانیوز
شما نیوز

طلا و سکه ارزان شد/ دلار گران شد

نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار- قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون ۱۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از فرارو: براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۶ میلیون ۱۵۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۵ میلیون ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی سه میلیون ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۷۸۰ رهزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۵۹۷ هزار ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۸۱ دلار قیمت خورد.
 
 
قیمت روز سکه و قیمت طلا در بازار امروز 
 
نوعقیمت معاملاتی روز معاملاتی گذشتهقیمت معاملاتی امروز
مثقال طلا
۲۶,۴۰۰,۰۰۰
۲۵,۸۸۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۶,۰۹۴,۴۴۰
۵,۹۷۴,۳۹۰
سکه جدید
۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۱,۵۰۰,۰۰۰
سکه قدیم
۶۰,۵۰۰,۰۰۰
۵۹,۰۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۳۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۱,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۷,۸۰۰,۰۰۰
سکه گرمی
۹,۸۰۰,۰۰۰
۹,۸۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۵۳۶ دلار   
۱۴۸۱دلار

 

 

 
 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای سه شنبه بیست و هفتم اسفند با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۵ هزار ۷۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار ۹۰۰ تومان خریداری می‌کند که با قیمت فروش حدود ۸۵۰ تومان اختلاف دارد.

 

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌ها ۶۵۰ تومان افزایش داشت و ۱۷ هزار ۴۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
 

نرخ دلار و یورو در صرافی ملی

 نوع ارزنرخ خریدنرخ فروش
یورو
۱۶۸۰۰۰
۱۷۴۵۰۰
دلار
۱۴۹۰۰۰
۱۵۷۵۰۰

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied