شمانیوز

نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم‌پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت فرهنگ ایرانی این مرزوبوم است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان: متن پیام آقای مهندس مرتضی ابراهیمی مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان به مناسبت آغاز سال جدید به شرح زیر است:

 

     به نام هستی آفرین

 

                     شکر آن را که دگربار رسیدی  به بهار                                    بیخ نیکی بنشان و ره تحقیق بجوی

 

نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم‌پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت فرهنگ ایرانی این مرزوبوم است.

خدای سبحان را سپاسگزارم؛ سال نو را در حالی آغاز می‌کنیم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب‌های فراوان، توانسته‌ایم با کوشش بی‌وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی و زحمتکش شرکت، سند افتخار دیگری بر تلاش صنعت مردان پرتوان شرکت پالایش نفت اصفهان دررسیدن به آرمان، استقلال اقتصادی و پیمودن مراحل بالندگی و پیشرفت و ارتقای خدمت‌رسانی به سهامداران و مردم عزیز کشورمان بیفزاییم و با کسب افتخاراتی نظیر "راه‌اندازی سکوهای بارگیری فرآورده‌های سبک- پروژه خط انتقال ۲۳۰ کیلوولت و پست فشارقوی ۲۳۰/۳۳ کیلوولت اختصاصی- خط انتقال، ایستگاه پمپاژ و تصفیه‌خانه پساب شهری و واحد زیست‌محیطی جامد سازی گوگرد تولیدی، سال ۹۸ را به نحو مطلوب پشت سر بگذاریم و انشاءا... در سال جدید پروژه های مهمی همچون تصفیه گازوئیل را به سرانجامی نیک برسانیم.

با تبریک فرارسیدن روزهای نویدبخش بهار و آغاز سال نو امیدوارم با شکست ویروس کرونا، سالی توام با سلامت، سعادت و شادکامی را در کنار خانواده محترم سپری نمایید. باردیگر از تلاش، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند، اعضای محترم هیات مدیره و سهامداران حقوقی و حقیقی گرامی شرکت پالایش نفت اصفهان صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعالی، برای همگان، سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی آرزومندم.

 

1__MG_2160

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه