شمانیوز

در راستای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفت:

پتروشیمی بندرامام در ادامه اقدامات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا مجتمع خود را به دوربین های حرارتی مجهز کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندر امام، این شرکت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور جلسه ستاد مدیریت بحران را با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد خود برگزار کرد و شرایط را به وضعیت زرد ، نارنجی و قرمز تقسیم و برای هر وضعیت برنامه و دستورالعملی بر اساس استانداردها و الزامات HSE تدوین کرد.

پتروشیمی بندرامام اقدامات خود را به دو بخش فرهنگ سازی و پیشگیرانه تقسیم و در مرحله اول در بخش فرهنگ سازی چند هزار بروشور دستورالعمل های بهداشتی را در بین کارکنان توزیع کرد و همچنین با ضد عفونی کردن مجتمع و اماکن عمومی و سکونتی بصورت روزانه در بخش پیشگیرانه اقدامات خود را انجام داد.

این شرکت با گسترده کردن اقدامات خود در مقابله با ویروس کرونا اینبار با هدف کمک به شکستن چرخه انتقال ویروس ، دوربین های حرارتی و دستگاه های تصفیه هوا را در مبادی ورودی و‌ خروجی مجتمع خود نصب کرد‌ تا بر روند کنترل دمای بدن و بهداشت کارکنان دقیق تر نظارت کند.

گفتنی است دوربین حرارتی نسبت به کیت تشخیص دما دقیق تر است و از سوی دیگر به حفظ فاصله مطمئن بین کارکنان و عوامل کادر بهداشت کمک‌می کند.


شایان ذکر است از اولین روز اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور ، کارشناسان HSE با همکاری بسیج و حراست پتروشیمی بندرامام بصورت شبانه روزی بوسیله تب سنج های تفنگی دمای بدن تمامی کارکنان را کنترل می کردند و این دوربین ها با هدف بالا بردن کنترل سلامت کارکنان بکارگیری شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه