شمانیوز

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با ارسال پیامی از دست اندرکاران بهداشت و درمان خصوصا شاغلین مراکز درمانی تامین اجتماعی سطح استان تقدیر به عمل آورد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر فرزاد فیروزی ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت از زحمات و تلاشهای بی دریغ مدافعان سلامت که همزمان با شیوع ویروس کرونا با از خودگذشتگی و ایثار حافظ سلامت و ارامش خاطر هم میهنان عزیزمان هستند تقدیر و تشکر کرد.

 

در متن این پیام آمده است:

 

درود و سپاس بر ایثارو از خودگذشتگی کسانی که از سلامتی،آسایش و استراحت خویش می‌گذرند تا مرهمی باشند بر دلهای مضطرب و نگران همنوعان خود.باید بوسه زد بر دستان مهربانی که در چنین روزهایی که نه دستی به دوستی و نه آغوشی به گرمی حتی برای عزیزترین عزیزان باز نمی شود مسیح وار دست شفا به سوی آنان دراز می کنند .

 

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو و تقدیر و تشکر از شما جهادگران عرصه سلامت، امیدوارم که با تلاش صادقانه شما ، در سایه الطاف حضرت حق و عنایات اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سالی سرشار از سلامتی ، شادکامی و نشاط داشته باشیم. همدلی ، همکاری و عشق به همنوع نوید بخش آینده ای روشن و پرامید خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه