شمانیوز

بانک کارآفرین به منظور تأمین سرمایه انسانی مورد نیاز خود در شهر تهران از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت‌های مورد نیاز دعوت به مصاحبه می‌نماید.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، بانک کارآفرین به منظور تأمین سرمایه انسانی مورد نیاز خود در شهر تهران از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت‌های مورد نیاز دعوت به مصاحبه می‌نماید.

 

شرایط ثبت نام:

- سلامت کامل جسم و روان

- نداشتن سوء پیشینه کیفری

- بومی و ساکن شهر تهران (محل تولد یا اخذ دیپلم شهر تهران باشد)

- داشتن کارت پایان خدمت/معافیت دائم غیرپزشکی (برای آقایان)

- فارغ التحصیل رشته‌های مدیریت، حسابداری، کامپیوتر، ریاضی، اقتصاد، مهندسی صنایع، آمار و حقوق

- داشتن معدل بالای 14

- داشتن گواهینامه موقت یا دانشنامه پایان تحصیلات (گواهی فراغت از تحصیل یا ریز نمرات مورد تأیید نمی‌باشد)

- دارا بودن مدرک ICDL

 

ثبت نام فقط از طریق وب سایت بانک کارآفرین انجام می‌شود. لذا از متقاضیان درخواست می‌شود به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بانک ارسال ننمایند. همچنین هر متقاضی تنها یک بار امکان ثبت نام را دارا می‌باشد و در صورت تغییر مشخصات امکان ویرایش ثبت نام وجود ندارد.

 

ثبت نام هیچگونه تعهدی برای بانک جهت دعوت به مصاحبه ایجاد نخواهد کرد.

 

چگونگی دعوت به مصاحبه بر اساس اولویت‌های مورد نیاز (شرایط مناسب‌تر علمی و پژوهشی و نیازهای کارشناسی بانک) از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع خواهد رسید. لذا از متقاضیان درخواست می‌شود در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند.

 

مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی بوده و در هر مرحله از جذب چنانچه محرز گردد که داوطلب اطلاعات نادرست داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می‌باشد، از پروسه استخدام خارج می‌گردد.

 

تکمیل فرم همکاری با بانک کارآفرین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه