شمانیوز

خلج طهرانی مطرح کرد:

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ضمن بیان اهداف و برنامه‌های این منطقه ویژه اقتصادی در سال "جهش تولید"، گفت: تکمیل زیرساخت های منطقه از جمله آب رسانی به شرکت های مستقر، هموار سازی 500 هکتار از سایت توسعه و همچنین جذب سرمایه گذار، در اولویت برنامه های این منطقه اقتصادی طی سال 99 قرار دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی روابط عمومی سازمان ایمیدرو، حسن خلج طهرانی افزود: در سال پیش رو تلاش می کنیم تا با تسهیل بستر تولید و توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز برای دست‌یابی به این هدف، بتوانیم چرخ های اقتصاد کشور را بیش از پیش به حرکت درآوریم و در افزایش ارزآوری برای کشور نقش آفرینی کنیم.

 

وی افزود: تکمیل پروژه احداث دیوار جاده و فنس پیرامونی، احداث پل روگذر سایت شمالی و احداث خیابان های اصلی آن از جمله اقدامات عمرانی منطقه در سال جاری است.

 

تامین زیرساخت

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با اشاره به برنامه تکمیل پروژه گازرسانی به نیروگاه سایت میانی این منطقه اقتصادی، گفت: این پروژه کمک شایانی به افزایش تولید در منطقه خواهد کرد.

 

وی اضافه کرد: احداث شبکه جمع آوری فاضلاب و شبکه توزیع آب فضای سبز سایت جنوبی، جمع آوری و هدایت سیلاب های سایت شمالی و همچنین ارایه گزارش توجیهی مطالعات فنی و اقتصادی و زیست محیطی و اجرای لایروبی اطراف اسکله از دیگر برنامه های ما خواهد بود.

 

خلج طهرانی تعمیرات اساسی پل دسترسی، آبگیر و اسکله منطقه ویژه را یکی دیگر اهداف مهم منطقه در سال "جهش تولید" خواند و اظهار داشت: اخذ مجوز احداث ساختمان پنجره واحد کسب و کار منطقه ویژه می تواند در ایجاد جهش اقتصادی بسیار موثر باشد.

 

وی بر توسعه‌ی زیرساخت های تامین برق منطقه نیز تاکید کرد و گفت: توسعه پست 400 به 230 کیلو ولت لشکری، اجرای خط انتقال به پست سایت شمالی و بهبود زیرساخت‌های برق رسانی نیز از برنامه های امسال منطقه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه