شمانیوز

مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت:

مدیرکل دفترمرکزی حراست سازمان بیمه سلامت گفت: کارکنان خدوم وزارت اطلاعات درکمال گمنامی امنیت را درتمامی نقاط کشور تامین می کنند.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا، محمد منتقمی راد با تبریک به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت و اعیاد  شعبانیه گفت: نیمه شعبان و هفته ی جاری به نام هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است و نشان پرافتخار سرباز گمنام امام عصر نیز برای اولین بارتوسط حضرت امام (ره) برسینه نیروها و پرسنل وزارت اطلاعات قرارگرفت.


 وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری نیز بارها درسخنرانی ها و دیدار با پرسنل وزارت اطلاعات نسبت به جایگاه  والای این قشر به عنوان مولود انقلاب تاکید داشتند، ایشان وزارت اطلاعات را سنگری بسیار مهم و چشم بیدارنظام قلمداد می کنند ومی فرمایند وزارت اطلاعات پوسته سخت نظام است و باید از آن مراقبت کرد.


 مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت تصریح کرد: افرادی که درسیستم های امنیتی کشورفعالیت می کنند، امنیت را برای جامعه ما درکمال گمنامی به ارمغان می آورند؛ دستگیری جاسوسان ، کشف و خنثی سازی تحرکات و توطئه های دشمنان داخلی و خارجی نمونه ای از دستاوردهای سربازان گمنام است.


 وی اظهار کرد: یکی از مهم ترین نیازهای هر کشور امنیت پایداراست، خوشبختانه امنیت پایدار درکشورما درتمامی عرصه ها وجود دارد؛ بدون تردید امنیت به تنهایی مقوله مهم و ارزنده ای است، اما احساس امنیت مساله دیگری است که از اهمیت بسزایی برخورداربوده و این موضوع نیز درکشورما به خوبی احساس می شود.


 منتقمی راد تاکید کرد: درهمین رابطه خبرنگارشهید مرتضی آوینی جمله ارزشمندی دارد، مبنی بر اینکه تقدیرحقیقی جهان درکف مردانی است که پروای نام ندارند، آنان از گمنامی خویش کهفی ساخته اند و درآن پناه گرفتند، کهفی که آنان را از تطاول دهر مصون خواهد داشت، اصحاب کهف خود را از تعلقات رهانده اند و این چنین ننگ تعلقات نیز دامان آنها را رها کرده است.


 مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت گفت: پیامبراسلام (ص) می فرمایند ارزش سلامتی وامنیت برای مردم زمانی مشخص می شود که این دو نعمت را درزندگی از دست بدهند؛ زیرا تا قبل از آن ارزش این دو نعمت مجهول است و درحال حاضر مردم با گسترش بیماری کرونا ارزش سلامتی و احساس امنیت را نسبت به گذشته بیشتر متوجه شدند، که امیدواریم با عنایت امام عصر، سلامتی عمومی به جامعه بازگردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه