شمانیوز

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان :

امیدواریم در سال ۹۹ با توسعه بومی سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی، بهینه سازی مصارف عمده، ارتقای زیرساخت های پشتیبانی فنی تولید، بتوانیم به ارزش آفرینی برای مشتریان از طریق تولید اقتصادی ، با کیفیت و پایدار محصول نهایی که تختال می باشد دست یابیم و در جهت تحقق شعار سال که همان جهش تولید است عمل نماییم.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان؛ سید اصغر مدنی معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان در مصاحبه با روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان گفت : علیرغم مشکلات موجود و شیوع ویروس کرونا ، تولید در فولاد هرمزگان به قوت قبل ادامه دارد .

 

مهندس مدنی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید تصریح کرد: تاکید معظم له بر جهش تولید در سال ۹۹ وظیفه ما را دو چندان می کند .

 

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به شرایط فعلی کشور و خطر ویروس کرونا گفت : ما در خط مقدم جبهه اقتصادی هستیم و و ظیفه داریم با تمام تلاش خدمت کنیم. البته سلامت پرسنل نیز برای ما اهمیت ویژه ای دارد و با دستور مدیرعامل محترم در جلسه کمیته پیشگیری از کرونا ، اقداماتی در جهت جلوگیری از ابتلای پرسنل به ویروس کرونا مانند دورکاری کارکنان ستادی ، ارائه پکیج های بهداشتی به کارکنان بخش تولید، ضد عفونی روزانه قسمتهای مختلف شرکت، تب سنجی و نظارت پزشک بر سلامت کارکنان انجام شد.

 

وی تصریح کرد در سال ۹۸توانستیم با رشد ۱.۳ درصدی در تولید تختال گام مهمی در تحقق رونق تولید برداریم و امیدواریم با لطف و عنایت خداوند متعال و تلاش همه همکاران در سال ۹۹ با توسعه بومی سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی، بهینه سازی مصارف عمده، ارتقای زیرساخت های پشتیبانی فنی تولید بتوانیم به ارزش آفرینی برای مشتریان از طریق تولید اقتصادی ، با کیفیت و پایدار محصول نهایی که تختال می باشد دست یابیم و در جهت تحقق شعار سال که همان جهش تولید است عمل نماییم .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه