شمانیوز

جعفر ربیعی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس روز ملی منابع انسانی را که با ماه مبارک شعبان المعظم و میلاد امام عدالت و مهربانی؛ حضرت مهدی موعود (عج) مقارن گردیده؛ تبریک گفت.

 به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

 

«به نام خدا»

 

منابع انسانی سرچشمه بسیاری از تحولات در یک سازمان موفق و مزیت کلیدی برای رسیدن به رقابت پذیری در عصر توسعه سریع تکنولوژی است .

 

از مطرح شدن انسان به عنوان محور توسعه و تعیین کننده ترین عامل در کیفیت سودآفرینی؛ارائه خدمات و بهبود سبد محصولات می توان استنباط کرد که منابع انسانی ، ارتباط مستقیمی با بهره وری ، و توسعه پایدار سازمان دارد.

 

اینجانب بر خود لازم می دانم ؛روز ملی منابع انسانی را که با ماه مبارک شعبان المعظم و میلاد امام عدالت و مهربانی؛حضرت مهدی موعود (عج) مقارن گردیده؛به همکاران عزیزم در خانواده بزرگ هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس مدیران و کارکنان ادارات منابع انسانی ستاد و شرکت های تابعه هلدینگ تبریک عرض نمایم.

 

امید دارم تا با تلاش و تعامل ؛همکاری و هم افزایی مستمر ؛ این روزهای سخت و البته پر از حماسه و ایثار مجاهدانه را پشت سر گذاریم.

 

اعتقاد و باورمان این است ؛آنچنان که مقام معظم رهبری فرمودند" نیروی انسانی صالح ، چابک و برخوردار از فکر و مدیریت صحیح در کنار ایستادگی ، عزم راسخ ، توکل به خدا و امید به آینده ، راه گشاترین عناصر در رساندن ایران اسلامی به جایگاه بزرگ تاریخی و متناسب با شان آن هستند" که میتوانیم آن را با شناسایی شاخص های کلیدی پویایی و کارآمدی هرچه بیشتر منابع انسانی در سال جهش تولید تحقق بخشیم؛و به یقین افق های درخشانی برای ایران اسلامی و‌مردم نجیب کشورمان رقم بزنیم؛انشاالله.

 

جعفر ربیعی

مدیرعامل و نائب رییس هیات مدیره

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه