شمانیوز

مهندس صدری در خصوص تبیین سیاست ها ، بیان برنامه های سال جدید و اقدامات این شرکت در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا،27 فروردین 99 ساعت 20،در برنامه زنده اینستاگرامی می گوید.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت، چهارشنبه، 27 فروردین 99 ساعت 20، در خصوص تبیین سیاست ها ، بیان برنامه های سال جدید و اقدامات این شرکت در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا  و همچنین پرسش و پاسخ با مخاطبان و کارکنان از طریق صفحه شخصی خود به نشانی sm_ sadri پخش زنده اینستاگرامی خواهد داشت.

 

بر اساس این اعلام، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، اولین ارتباط برخط خود را در سال جدید با مخاطبان به منظور تعامل نزدیک با آنان در خصوص محورهای مورد بحث یاد شده، و برنامه های کاری شرکت مخابرات ایران در سال 1399، روز چهارشنبه، 27 فروردین ساعت 20 از طریق صفحه شخصی خود به نشانی  sm_ sadri پخش زنده اینستاگرامی خواهد داشت.

 

گفتنی ست، ارتباط دو سویه و تعامل نزدیک با کارکنان و تمامی مخاطبان، با هدف آگاهی بخشی و بهبود فعالیت ها و همچنین رفع مشکلات و دغدغه های آنان از جمله رویکردهای مهم مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بوده که اولین جلسه برخط در سال جدید نیز در این خصوص در تاریخ یاد شده برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه