شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

تقاطع جغرافیایی در بین اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا و آسیا ، دبی ، پایتخت درخشان مالی امارات ، یکی از متنوع ترین مناطق کره زمین است.

 

حدود 90 درصد ساکنان و بیش از 3 میلیون نفر در دبی ، شهروندان سایر کشورها هستند ، مجموعه ای حیرت انگیز از مهاجران که نمایانگر تمام گوشه های جهان هستند.دبی مکانی فوق العاده برای مسافرین تور دبی برای تعمیق و گسترش درک خود از جهان است. در هیچ کجای دنیا این بیشتر مشهود نیست .هتل ها و استراحتگاه. بین قاره جشنواره شهر دبی و دبی مارینا کاملا تجسم تنوع فرهنگی دبی و منعکس کننده میراث 70 ساله در جهان است.

 

ظی

تجربیات آشپزی و درمان های مجلل و اسپا خصوصی را تجربه کنید.

 

آل ترکی ، سفیر امارات متحده عربی وعضو هیئت مدیره هتل  InterContinental در رابطه با دبی میگوید ترکیبی فرهنگ ها و یک دیگ ذوب شده از آشپزی فرهنگ در آن مشهود است. الحمدی ، که در ابوظبی زندگی می کند و مرتباً به دبی سفر می کند ، می گوید: "من عاشق غذا هستم و تلاش برای غذاهای جدید بخش بزرگی از تجربه فرهنگی من است. من رستوران های دبی را دوست دارم زیرا مانند خود امارات ، رستوران ها فرهنگ ها و غذاهای مختلف را در یک جا تزریق می کنند.هتل ها و استراحتگاه به ویژه  در تور ارزان دبی ، بینش های متخصص در صحنه آشپزی محلی ضروری است زیرا مسافران با گزینه هایی به ظاهر بی حد و حصر برای کاوش در فرهنگ از طریق غذا آشنا می شوند.

 

ان

میز غذاهای متنوع که شخص از آن انتخاب میکند از طعم جهانی کشورهای معتبر چینی، هندی، ژاپنی و مکزیکی و سریلانکا است.در میان گنجینه های چند فرهنگی دبی غذاهای محلی اماراتی فراموش نشود (سیخ کباب از گوشت گوسفند چرخ شده کوفته یا شامی کباب) و گوشت مارگوگا ( خوراکی مبتنی بر گوجه فرنگی ، سبزیجات مخلوط ، ادویه جات ترشی جات ، و نان های اسفنجی و پخته) را شامل میشود.لذت خود را در تفکر ادویه دبی و عطرهای رایحه تند و شیرین میخک ، عطر خاکی دارچین و عطرهای آتشین فلفل دلمه ای دنبال کنید.اجرای جذابیت چندفرهنگی امارات ، تلاش دبی است که تا سال 2021 ، پنجاهمین سالگرد تأسیس امارات ، جزء بهترین شهرهای جهان باشد. این تلاش با تشویق و سرمایه گذاری پایداری، آموزش و پرورش، خلاقیت، و اقتصاد مبتنی بر نوآوری است.پیش نمایش این آینده در نمایشگاه اکسپو 2020 نمایش داده می شود ، یک جشنواره نوآوری عظیم ، آشپزی و فرهنگی که از 20 اکتبر 2020 تا 10 آوریل 2021 در حال اجرا است. این برنامه برای ارتقاء همکاری و درک متقابل فرهنگی از طریق برنامه نویسی ، تجلیل از موضوع "اتصال ذهن ها ، ایجاد آینده" طراحی شده است. تقریباً هر کشوری برای شرکت در برنامه ریزی قرار دارد و 173 روز پرتحرک و متنوع ، تنوع فرهنگی دبی را در صحنه های جهانی قرار داده است.

 

انه

منطقه طراحی دبی D3

 

ترکیبی جذاب از دبی از تأثیرات جهانی و رویکردهای آینده نگر نیز در منطقه طراحی دبی یا D3 که به عنوان بخشی از برنامه دبی 2021 ساخته می شود ، به نمایش در آمده است D3 خانه گالری های هنری است. مبلمان ، روشنایی و نمایشگاههای طراحی داخلی؛ فروشگاه های پاپ آپ مکان های عمومی؛ و رستوران ها نمایش خلاقیت های اصلی توسط متفکران نوآورانه امارات ، منطقه ای و بین المللی را نشان می دهند.

 

هنر

 

از جمله عرضه های دنیای D3 می توان به Amato ، اولین برند جهانی مد لباس امارات ، و گالری هنری Sconci ، اولین گالری هنری ایتالیا در دبی اشاره کرد. این گالری با تأمل فکر ، بستری را برای هنرمندان نوظهور امارات متحده عربی  فراهم می کند و آثاری از هنرمندان مشهور بین المللی ، مانند نقاش سوری ، فاتح مودرس ، نقاش و مجسمه ساز لبنانی ، مادی حسین ، و هنرمند پاپ آمریکایی اندی وارهول را در اختیار دارد.که میتوانید از طریق یک تور لحظه آخری دبی آنرا لمس کنید

 

توانمندسازی زنان

 

تنوع فرهنگ ها در دبی همچنین الهام بخش تلاش های محلی برای ایجاد تفاوت مثبت در جهان گسترده تر است. به عنوان مثال ، در ابتکار d3 فاطمه بنت محمد بن زاید ، یا FMBI ، خریداران از هرگونه خرید یک فرش دستباف و موروثی که از پشم افغانستان توسط یک صنعتگر افغان ساخته شده است ، از منافع اجتماعی حمایت می کنند. FMBI با همکاری والدین وی شیخا فاطیما بنت محمد بن زاید با همکاری سرمایه گذاری های مستقر در افغانستان مستقر در تانور ، در افغانستان ایجاد شده و با ایجاد شغل با دستمزد عادلانه و ارائه خدمات اجتماعی ، آموزش و مزایای مراقبت های بهداشتی به صنعتگران و خانواده های آنها ، به توانمندسازی زنان افغان کمک می کند. تا به امروز ، FBMI از استخدام بیش از 4000 افغانی خبر می دهد که 70 درصد آنها زن هستند و 35 درصد آنها بیوه هستند.

 

منبع: جاذبه های گردشگری دبی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه