شمانیوز

در یک اطلاعیه رسمی تاکید شد؛

بانک مسکن در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که تمامی دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه، مشمول استفاده از مزایای تعویق سه ماهه هستند.

 

به گزارش شمانیوز به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، بانک مرکزی در راستای حمایت از خانوارها و کسب و کارها اعلام کرده که تمام بانک ها در شرایط کنونی، باید تسهیلات قرض الحسنه را با تعویق سه ماهه دریافت کنند.

 

بر اساس این گزارش، بانک مسکن در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد تمامی دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه فارغ از این که امکان پرداخت و یا وصول اقساط از آن ها وجود داشته باشد و نیز قطع نظر از نوع کسب و کار و فعالیت دریافت کننده قرض الحسنه ، مشمول استفاده از مزایای تعویق سه ماهه اقساط تسهیلات هستند.

 

در این بخشنامه تأکید شده است که اگر در موارد نادر در شعب این بانک، مبالغ اقساط قرض الحسنه سررسید شده در بازه زمانی موضوع مصوبه مذکور (اول اسفند 1398 الی 31 اردیبهشت 1399) از حساب تسهیلات گیرندگان یا ضامنین آن ها برداشت شده است، این شعب باید مبلغ مذکور را مسترد کنند.

 

بانک مسکن، برای اجرایی کردن این ضوابط، به دنبال این است که مطابق با تصمیمات اتخاذ شده در شورای پول و اعتبار، گامی برای حمایت از آحاد اقتصادی در مقابله با بیماری کرونا بردارد. امید است که در شرایط کنونی با همکاری و همیاری مردم، شرایط این بیماری در کشور به سمت بهبودی حرکت کند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه