شمانیوز

تولید شمش سایز 125×125 درذوب شهریار مجتمع فولاد صنعت بناب آغاز شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، آرش طاهرزاده معاون بازرگانی این شرکت از افزایش در تنوع محصولات تولیدی این مجتمع در سال جهش تولید خبر داد و گفت : با تکیه بر توان و دانش داخلی مهندسین و پرسنل تلاشگر این مجتمع  تولید شمش در ساز 125*125 در واحد ذوب شهریار بناب آغاز شد .

طاهرزاده در خصوص توانمندیهای فولادسازی این شرکت نیز عنوان کرد : مجتمع فولاد صنعت بناب دارای دو واحد فولاد سازی 50 تنی قوس ذوب شاهین و القائی ذوب شهریار می باشد که شمش ساز 150×150 به طول 6 و 12 متر را در گرید های مختلف مطابق با استانداردهای جهانی تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کرد که در حال حاضر تولید شمش 125×125 در گرید های 3sp و 5sp هم به آن اضافه شد .

معاون بازرگانی فولاد صنعت بناب افزود : سال گذشته پرسنل واحد فولادسازی شهریار موفق به ساخت کوره القائی شده بودند و برای اولین بار در کوره های القائی 50درصد آهن اسفنجی را شارژ کردند که هم اکنون شارژ بالای 70 درصد را شاهد هستیم.

 مجتمع فولاد صنعت بناب در راستای تنوع بخشی به محصولات تولید با تکیه بر پتانسیل بالای این مجتمع و تعدد خطوط تولید ذوب و نورد ، سبد کامل محصولات فولادی را کیفیت بالا تولید و به دست مصرف کنندگان در داخل و خارج کشور می رساند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه