شمانیوز

با توجه به ابلاغ ‘ستاد ملی مبارزه با کرونا ‘ جهت اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، شعب سراسر کشور شرکت بیمه آرمان با اولویت صیانت از سلامت کارکنان و مشتریان، و همچنین جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا اقدام به ثبت نام در ‘سامانه ثبت نام اصناف و صنایع کرده و کد QR از سامانه دریافت نموده اند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان ؛ با توجه به ابلاغ ‘ستاد ملی مبارزه با کرونا ‘ جهت اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، شعب سراسر کشور شرکت بیمه آرمان با اولویت صیانت از سلامت کارکنان و مشتریان، و همچنین جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا اقدام به ثبت نام در ‘سامانه ثبت نام اصناف و صنایع کرده و کد QR از سامانه دریافت نموده اند.

 

همچنین مدیران شعب بر اساس ضوابط ابلاغی استانداری هر استان و ستاد ملی مبارزه با کرونا نسبت به هماهنگی ثبت نام نمایندگان بیمه آرمان در سامانه وزارت بهداشت و دریافت کد مربوطه اقدام کرده اند.

 

روابط عمومی بیمه آرمان با قدردانی از حسن توجه مدیران شعب و نمایندگان به دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا ، امیدوار است با همکاری عموم هموطنان چرخه انتقال این بیماری کنترل گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه