شمانیوز

در راستای مقابله با ویروس کرونا انجام شد

روز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه مانور مشترک پایگاه بسیج شهید بهشتی ، ادارات حراست و HSE پتروشیمی بندرامام در راستای مقابله با ویروس کرونا در مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام؛ روز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه مانور مشترک پایگاه بسیج شهید بهشتی ، ادارات حراست و HSE پتروشیمی بندرامام در راستای مقابله با ویروس کرونا در مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

 

طی این مانور و طبق یک سناریو مشخص نیروهای بسیج و‌حراست پتروشیمی بندرامام در مبادی ورودی مجتمع اقدام به طب سنجی کارکنان نمودند و به تمامی کارکنان ماسک دادند.

 

همچنین نیروهای HSE پتروشیمی بندرامام عملیات امدادی را بر روی یکی از کارکنان که طبق سناریو طب بالای ۳۸ درجه داشت را اجرایی کردند و‌پس از انجام اقدامات اولیه نفر مشکوک را به درمانگاه مجتمع انتقال دادند تا در صورت نیاز به بیمارستان انتقال دهند.

 

گفتنی است در پایان مانور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با حضور در جمع نیروها از تمامی اقدامات آنان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به حال تقدیر و تشکر کرد.

 

شایان ذکر است پس از مانور سرهنگ بابایی فرمانده سپاه ماهشهر و سروان مقدم فرمانده پایگاه مقاومت بسیج صنایع پتروشیمی ماهشهر در مجتمع پتروشیمی بندرامام حاضر شدند و با مدیرعامل پتروشیمی بندرامام دیدار کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه