شمانیوز

طی مراسمی با حکم مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانیان (پترول) ، صادق معمار به عنوان مدیر توسعه منابع انسانی این شرکت معرفی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پترول، رسول اشرف زاده مدیرعامل شرکت پترول در این مراسم با اشاره به امانت بودن مسئولیت های محوله گفت: مهمترین نکته امانت داری این است که آن را به نحو احسن حفظ و به افراد بعد از خود تحویل دهیم.قبول مسئولیت موضوع بسیار مهمی است و شخصی که قبول مسئولیت می کند قدم در یک راه دشوار می گذارد که در انجام آن نباید کوتاهی صورت گیرد.


وی افزود : پترول با توجه به رسالتی که در صنعت دارد از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و حوزه مدیریت منابع انسانی بعنوان مدیریتی که با نیروی انسانی سرو کار دارد جز پر چالش ترین ها بشمار می رود.


مدیرعامل پترول به اهمیت حوزه منابع انسانی اشاره و تصریح کرد: مدیریت منابع انسانی سنگ صبور شرکت است و باید در این حوزه تلاش های مهمی صورت بگیرد و مدیر منابع انسانی این مجموعه باید بر خواسته ها و انتظارات تمامی گروه های شغلی احاطه داشته باشد.


اشرف زاده اظهار امیدواری کرد با همراهی و همدلی تمام همکاران و ابتکار و مسئولیت پذیری آقای صادق معمار شاهد ترویج و اعتلای سنت ارزشمند کرامت انسانی ، توسعه دانش اندوزی ،ساماندهی و چابک سازی ساختار نیروی انسانی ، توسعه مدیریت علمی توام با تفکر سیستمی با بهره گیری از مدیریت دانش باشیم .

 

همچنین با برقراری و ایجاد تعامل مثبت و اثر بخش با مدیریت منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و شرکت های تابعه جهت تدوین سیاست تدوین سیاست هایکلان منابع انسانی در تمامی زمینه ها شاهد تغییر وتحولات بیشتری درشرکت باشیم .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه