شمانیوز

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح کرد:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:رعایت توصیه های بهداشتی در پیشگیری از سرایت ویروس کرونا و لزوم صیانت از سلامت بیمه شدگان تحت پوشش در بیمه سلامت مد نظر است.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا؛ سید جواد ساداتی نژاد گفت: سازمان بیمه سلامت ایران دردوره شیوع کرونا در کشور با ارائه خدمات بسیار خوب به موسسات طرف قرارداد و بیمه شدگان تحت پوشش خوش درخشید.

 

نماینده کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود : از عملکرد بسیار خوب  مدیریت کلان سازمان بیمه سلامت ایران در پرداخت مطالبات دانشگاه علوم پزشکی کاشان و موسسات طرف قرارداد ازجمله بیمارستانها،داروخانه ها ،پزشکان و پارکلینیک ها قدردانی می کنیم، این مساله سبب می شود تا این موسسات با دلگرمی بیشتر با بهترین نحو به بیمه شدگان و مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل ارائه خدمت کنند.

 

وی با اشاره به اهمیت رعایت توصیه های بهداشتی در پیشگیری از سرایت ویروس کرونا و لزوم صیانت از سلامت بیمه شدگان تحت پوشش تصریح کرد: اقداماتی چون تمدید اعتبار دفترچه ها ی بیمه سلامت فاقد اعتبار در سامانه های بیمه سلامت تا پایان خرداد سال جاری و تمدید پروندهای بیماران از جمله بیماران دیابتی و سرطانی باعث شد تا بیمه شدگان با مراجعه کمتر به مراکز و شیوع کرونا جلوگیری و همچنین رضایت بسیار خوب مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل را به همراه داشت.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این سازمان در بحث کاهش و مدیریت هزینه اقدامات خوبی را انجام داده است، لذا امیدواریم با همکاری مجلس و تصویب قانون،خدمات رفاهی بهتری را شاهد باشیم تا با رفع چالش‌های اعتباری و مالی سازمان، خدمات بهتری نیز به بیمه شدگان و اقشار آسیب پذیر جامعه ارائه شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه