شمانیوز

سیل ویرانگر اخیر جنوب استان سیستان و بلوچستان، مردم عزیز این دیار را با مشکلات بسیاری مواجعه کرد و 13 روستا بشدت درگیر سیلاب شدند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، سیل ویرانگر اخیر جنوب استان سیستان و بلوچستان، مردم عزیز این دیار را با مشکلات بسیاری مواجعه کرد و 13 روستا بشدت درگیر سیلاب شدند.

 

گفتنی است، یکی از مشکلات اصلی و مهم این روستاها، نبود آب شرب و با کیفیت در دسترس سیل زدگان بود که میطلبید هر چه سریعتر این مشکل مرتفع گردد.

 

در این راستا شرکت بیمه حکمت بمنظورعمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و مشارکت در کاهش مشکلات هموطنان گرفتار و آسیب‌دیده ناشی از سیل وعدم دسترسی آنان به آب شرب، خود را ملزم دانست تا نسبت به تامین مخازن آب و استقرارشان در نقاط از پیش تعیین شده اقدام نماید.

 

بر این اساس، مخازن آب در اندک زمانی تهیه و در "روستاهای نِگور، دشتیاری و سنگان" از توابع جنوب استان مستقر گردید تا مردم عزیز آن مناطق بتوانند هر چه سریعتر از آب باکیفیت و مطمئن بهره مند شوند.

 

این گزارش می افزاید، شرکت بیمه حکمت مفتخر است به خدمت رسانی بی منت و صادقانه در هر زمان و مکانی که وطن عزیزمان دچار بلایای طبیعی گردید و هموطنانمان گریبانگیر مشکلات ناشی از این حوادث شدند که نمونه بارز آن استان‌های سیل زده و زلزله زده گلستان، شیراز، لرستان، کرمانشاه و آذربایجان شرقی بود که این شرکت بدون وقفه در مسیر خدمت رسانی به مردم گام برداشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied