شمانیوز

سیل ویرانگر اخیر جنوب استان سیستان و بلوچستان، مردم عزیز این دیار را با مشکلات بسیاری مواجعه کرد و 13 روستا بشدت درگیر سیلاب شدند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، سیل ویرانگر اخیر جنوب استان سیستان و بلوچستان، مردم عزیز این دیار را با مشکلات بسیاری مواجعه کرد و 13 روستا بشدت درگیر سیلاب شدند.

 

گفتنی است، یکی از مشکلات اصلی و مهم این روستاها، نبود آب شرب و با کیفیت در دسترس سیل زدگان بود که میطلبید هر چه سریعتر این مشکل مرتفع گردد.

 

در این راستا شرکت بیمه حکمت بمنظورعمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و مشارکت در کاهش مشکلات هموطنان گرفتار و آسیب‌دیده ناشی از سیل وعدم دسترسی آنان به آب شرب، خود را ملزم دانست تا نسبت به تامین مخازن آب و استقرارشان در نقاط از پیش تعیین شده اقدام نماید.

 

بر این اساس، مخازن آب در اندک زمانی تهیه و در "روستاهای نِگور، دشتیاری و سنگان" از توابع جنوب استان مستقر گردید تا مردم عزیز آن مناطق بتوانند هر چه سریعتر از آب باکیفیت و مطمئن بهره مند شوند.

 

این گزارش می افزاید، شرکت بیمه حکمت مفتخر است به خدمت رسانی بی منت و صادقانه در هر زمان و مکانی که وطن عزیزمان دچار بلایای طبیعی گردید و هموطنانمان گریبانگیر مشکلات ناشی از این حوادث شدند که نمونه بارز آن استان‌های سیل زده و زلزله زده گلستان، شیراز، لرستان، کرمانشاه و آذربایجان شرقی بود که این شرکت بدون وقفه در مسیر خدمت رسانی به مردم گام برداشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه