شمانیوز

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران مطرح کرد:

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران: با توجه به محدودیت منابع دولت ،در سال جاری ٤ هزارو ٨٠٠ میلیارد تومان هنوز دراختیار سازمان قرار نگرفته است که امیدواریم با مدیریت منابع و مصارف ضمن اینکه به کار لطمه ای وارد نشود، این موضوع جبران و به اهداف از پیش تعیین شده سازمان دست یابیم.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا؛ شاهرخ رامزی با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی همانند سال گذشته خط قرمز سازمان بیمه سلامت ایران است، بیان کرد: معاونین و مدیران کل استانها موظف هستند که در زمینه کنترل دقیق روند پیشرفت برنامه عملیاتی و یا عقب ماندن احتمالی برنامه پاسخگو باشند تا در نهایت سال پرباری را در جهت اعتلای سازمانی داشته باشیم.

 

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران در خصوص وضعیت بودجه سال ٩٩ سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری که دولت با آن مواجه است، بودجه سازمان حدود ٩ درصد افزایش داشته است که یقینا هزینه ها بیش از این مقدار افزایش خواهد یافت.

 

وی از تلاش ارائه دهندگان خدمات سلامت تشکر کرد و گفت: بیش از ٤٤ هزار موسسه درمانی طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت ایران هستند که با تمام محدودیت ها همواره با سازمان همراهی کردند.

 

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه براساس مصوبات ستاد ملی کنترل کرونا، سازمان بیمه سلامت هزینه بیماران مبتلا به کرونا را تحت پوشش قرار می دهد، گفت: همچنین تحت پوشش قرار گرفتن بیماران مبتلا به کرونا روی تخت بیمارستان، اضافه شدن پوشش های جدید از جمله دارو در پروتکل های درمانی و دیگر خدمات از اقدامات انجام شده است که برای تداوم آن به هزارو٥٠٠ میلیارد تومان منابع نیاز داریم که به مراجع مربوطه اعلام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه