شمانیوز

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امید است با تلاش مسئولان در سازمان بیمه سلامت، امنیت مردم در حوزه سلامت افزایش پیدا کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی با اشاره به اینکه باید شرایط به گونه‌ای فراهم شود که  فرد دچار عارضه‌ ، تنها دغدغه بیماری داشته باشد گفت: این در حالی است که بسیاری اوقات دیده می شود، برای یک فرد مریض، مشکلات جانبی به خصوص از نظر اقتصادی و مالی پیش می‌آید.

 

وی با تاکید براینکه مردم  در صحنه بیماری نباید دچار مشکلات عارضی و جانبی شوند افزود: این مساله یک آرمان است که باید به سمت آن حرکت کرد، البته توجه به اقدامات کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت در حوزه سلامت ضروری و لازم است که بیمه سلامت در این حوزه فعالیت های مناسبی را انجام داده است.

 

عبادی با اشاره به اینکه بیمه سلامت باید در تامین سلامت جامعه فعال عمل کند تصریح کرد: ایجاد هر سیستمی در جهت ارایه خدمات بهتر به مردم باید با نظارت دقیق تصمیم گیرندگان عمل کند؛ زیرا همانطور که سیستمی دارای نقاط مثبت است، می تواند با قانون شکنی افراد تاثیر منفی هم بگذارد؛ البته این مساله منحصر به بیمه سلامت و جامعه پزشکی نیست.

 

وی گفت: بیمه سلامت باید در کاهش رنج و درد مردم بیش از گذشته فعالیت کند.

 

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه سلامت و نیز تأمین سلامت نعمت است افزود: امید است با تلاش‌ها و زحمات بیمه سلامت امنیت در حوزه سلامت افزایش پیدا کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه