شمانیوز

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی روزکارگر را به کارگران عرصه تولید تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی فولاد هرمزگان، متن پیام به این شرح است:

 

 اردیبهشت ماه ، فرصتی مغتنم است برای به یاد آوردن زحمات ارزشمندترین و شریفترین آحاد جامعه که بازوان بالنده کشور به سمت رشد و شکوفایی می باشند .

 

بی شک موفقیت ها و رکوردهای پی در پی فولاد هرمزگان در سال های اخیر نیز مرهون تلاش این جهادگران عرصه تولید می باشد. کارگرانی که در سخت ترین شرایط کشور و شیوع بیماری کرونا با رعایت نکات بهداشتی و از خودگذشتگی ، همت و تلاش شبانه روزی ، باعث شدند چرخ تولید به حرکت خود ادامه داده و در فروردین ماه سال جاری بیش  از ظرفیت اسمی ماهانه تولید نمایند.

 

بنده نیز افتخار دارم که عضوی از خانواده بزرگ کارگران تلاشگر فولاد هرمزگان باشم و امیدوارم تا دست در دست یکدیگر بتوانیم همچون گذشته به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفته و سال جهش تولید را با کسب افتخارات بیشتری به پایان برسانیم . اطمینان دارم در کنار یکدیگر می توانیم به عنوان سازمانی سرآمد با تولید محصولات فولادی ، نقش موثری را در توسعه پایدار اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی کشور ایفا نماییم.

 

روز کارگر را به شما که مهمترین سرمایه شرکت فولاد هرمزگان هستید تبریک عرض نموده و سلامتی و توفیق روز افزون خود و خانواده محترمتان را از خداوند متعال مسالت می نمایم .

 

فرزاد ارزانی             

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه