شمانیوز

تامین مواد اولیه کارخانجات فولادی یکی از مهمترین مولفه های زنجیره تامین فولاد و دستیابی به سند چشم انداز توسعه کشور است که ضمن افزایش فرصت های شغلی و همچنین حفظ اشتغال موجود در این بخش از صنعت، موجب رونق تولید و تحقق برنامه های چشم انداز اقتصادی کشور می شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان، علی امرایی، مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان بر نقش معدن و جایگاه سنگان در اقتصاد کشور تاکید کرد و گفت: شرکت فولاد سنگان در دو بخش گندله سازی و کنسانتره سازی در راستای طرح های توسعه گروه فولاد مبارکه اصفهان، هم اکنون با حداکثر ظرفیت ممکن تولید در حال فعالیت است.

 

وی افزود: شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در سال۹۴ در استان خراسان رضوی ، با سرمایه گذاری شرکت فولاد مبارکه اصفهان و به منظور تامین مواد اولیه فولاد مبارکه و کشور به ثبت رسید.

 

وی افزود: کارخانه گنـدله سازی ۵ میلیون تنی این شرکت در مرداد ماه ۱۳۹۶ افتتاح و هم اکنون نیز کارخانه ۵ میلیون تنی کنستانتره سازی آماده افنتاح و بهره برداری می باشد.

 

 امرایی مجموعه فعالیت های گسترده این شرکت جهت رفع مشکلات به ویژه در تامین آب، حمل و نقل ریلی ، صیانت از محیط زیست و حفاظت از منابع انسانی و ایفای مسئولیت های متعدد اجتماعی به عنوان محور فعالیت های این شرکت برشمرد و گفت: با همت کارکنان و تلاشگران این شرکت و هماهنگی و همدلی بین مدیران و کارکنان، خوشبختانه کارخانه، با بالاترین راندمان تولید در حال فعالیت است.

 

وی به ثبت رکوردهای متوالی تولید و تحویل به مشتری از طریق حمل و نقل ریلی در این شرکت اشاره کرد و گفت: فولاد سنگان همگام با سیاست های هلدینگ فولاد مبارکه در راستای تامین زنجیره مواد اولیه فولاد گام بر می دارد.

 

 مدیرعامل فولاد سنگان، با اشاره به اجرای مصوبات ستاد مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا در این شرکت گفت: صیانت از سرمایه های انسانی و اجتماعی و اقتصادی شرکت بسیار حائز اهمیت بوده از این رو با بالاترین حساسیت نسبت به سلامت کارکنان و ایجاد محیط سالم و مطمئن تلاش شده است و این اقدامات همچنان ادامه دارد.

 

وی افزود: کارکنان این شرکت در شرایط بحرانی شیوع ویروس کووید۱۹، با رعایت کلیه دستورالعمل های مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، موفق به ثبت رکورد تولید ماهیانه گندله به میزان ۳۸۱ هزار و ۹۳ تن شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه