شمانیوز

کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش با اشاره به شروع کلاس­های آموزشی با رویکرد ترکیبی در سال جدید، از طراحی و برگزاری برنامه آموزشی ویژه بازرسان بانک در سراسر کشور به شیوه آنلاین و در بستر اینترنت خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، وی با بیان این مطلب که اضافه نمودن این برنامه آموزشی با هدف اشتراک گذاری دانش و تجربیات بازرسان در بستر اینترنت و بدون محدودیت مکانی ایجاد شده است افزود: با برنامه زمانی از پیش تعیین شده و با تدریس مدیر امور بازرسی این برنامه آموزشی عملیاتی شد.

 

مدیرمرکزآموزش و پژوهش ابراز امیدواری کرد که درسال جاری متناسب با شرایط موجود، این مرکز فرصت های یادگیری و توسعه مدیران و کارکنان بانک را همسو با ماموریت ها و اهداف بانک و راهبردهای ابلاغی با تنوع قابل توجهی طراحی نماید تا همکاران محترم امکان مشارکت و استفاده از این برنامه ها را بانک داشته باشند.

 

لازم به ذکراست، برنامه آموزشی مذکور مشتمل بردوره های آموزشی بازرسی الکترونیکی، بازرسی ادواری، بازرسی سیستمی و هوشمند، بازرسی ارزی و مرور بخشنامه ها و موارد دیگرویژه بازرسان بانک می باشد که درسه روز متوالی عملیاتی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه