شمانیوز

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران:

در اولین نشست شورای اداری حسین امیری‌گنجه، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران مهمترین راهبردهای مدیریتی را در عبور از بحران‌ها تشریح کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ حسین امیری‌گنجه، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران با واکاوی شرایط و موقعیت سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان به عنوان بزرگترین و اصلی‌ترین نهاد بیمه‌ای کشور بیشترین ارتباط با بدنه جمعیتی کشور را به خود اختصاص داده و این گستردگی ارتباطات باعث شده است تا سازمان یکی از پرحجم‌ترین گردش‌های مالی را داشته باشد و در عرصه بازار سلامت به عنوان بزرگترین خریدار و دومین تولیدکننده درمان مطرح باشد و در بازار سرمایه نیز از جمله بزرگترین فعالان آن به شمار می‌آید.

 

وی شرایط سازمان تامین اجتماعی را در حال حاضر بسیار حساس توصیف کرد و گفت: با رویکردهای مدیریتی مناسب بر پایه چهار اصل مهم راهبرد مدیریت منابع، مدیریت مصارف، تاب‌آوری و کرامت انسانی می‌توان ضمن به حداقل رساندن مشکلات؛ تهدیدها را به فرصت مناسب جهت توسعه سازمانی به کار گرفت.

 

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ ضمن تشریح 4 راهبرد اصلی اداره کل غرب تهران بزرگ در سال جدید گفت: برای دوره جدید مدیریتی برنامه کاملی داریم، البته جا دارد از مدیران قبلی از مرحوم روزیفراخ تا سرکارخانم حیدری تشکر بکنیم و قدردان تلاش‌های این عزیزان باشیم و اعتقاد دارم راه‌هایی را که مدیران قبلی نرفته‌اند را ما باید ادامه دهیم.

 

وی افزود: ما به عنوان یک کاروان فکری هستیم، اما این به آن معنا نیست که همه باید مثل هم فکر بکنیم باید طبق یک استراتژی و برنامه مشخص و واحد عمل نماییم. بنده معتقدم نگرش و باور با اجبار یا تشویق و پاداش ایجاد نمی‌شود؛ بلکه دانایی و درک است که باعث وحدت و همراهی می‌شود.

 

امیری‌گنجه رمز موفقیت راهبردهای اداره کل غرب تهران بزرگ را انسانیت، وجدانیات و اخلاقیات دانست و تاکید کرد:  در این پیام که خدمت همه همکاران عرضه شد، بر بحث انسانیت، وجدانیات و اخلاقیات تاکید شده است و معتقدم اگر این 3 عنصر را با هم رعایت بکنیم، به طور قطع بر بسیاری از مشکلات که امروزه در جامعه با آن روبه‌رو هستیم، فائق خواهیم آمد.

 

وی سازمان را به عنوان اجزا و عناصر مرتبط با هم دانست و افزود: گفتمان‌سازی یکی از کارهایی است که باید با جدیت در اداره کل انجام شود که انشاا... در ساختار جدید کمیته معاونان و با همکاری روسای ادارات و کارشناسان اداره کل بیشتر به آن پرداخته می‌شود.

 

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: در یک سازمان باید از همه پتانسیل‌ها استفاده کرد، بنابراین باید دیوارها و مرزبندی‌ها بین ادارات در اداره کل برداشته شود و از تقویت پتانسیل درون‌گروهی بیش از پیش استفاده شود.

 

امیری‌گنجه با برشمردن وظایف اداره کل گفت: برقراری رابطه منطقی بین صف و ستاد، تصحیح روندها، بررسی اولویت‌‍‌ها، بررسی کاستی‌ها و نقصان‌های اقتصادی جهت‌گیری‌های صحیح در راستای برنامه‌های مدیریتی، تنظیم‌گری کاری و در نهایت سیاستگذاری از مهمترین وظایف اداره کل می‌باشد.

 

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در پایان تاکید کرد: از همه همکاران اداره کل تقاضا دارم در یک مدل هم‌افزایی در کنار هم و با اجرای مکانیزیم هدایت‌گرانه در راستای همکاری با شعب و شرکای اجتماعی گام بردارند و به سمت یک نظام و ساختار مشارکتی در اداره کل حرکت کنند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه