شمانیوز

قاسمی شهری میزان افزایش تولید این شرکت را در سال گذشته ۳ درصد اعلام و اظهار کرد: پیش بینی می‌شود میزان تولید شگویا در سال جدید افزایشی ۱۸ درصدی را تجربه کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، سیدرضا قاسمی شهری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در نشست خبری آنلاین در خصوص افزایش سرمایه این شرکت اظهار کرد: برنامه‌ای برای افزایش سرمایه تاکنون در دستور کار این شرکت قرار نگرفته و طبق آمار منتشر شده آخرین افزایش سرمایه این شرکت در سال ۹۲ و از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها صورت گرفته بود.

 

وی به راهکار‌های این شرکت جهت جلوگیری از خروج ارز اشاره کرد و افزود:یکی از این راهکار‌ها تولید "چادر مشکی" بوده که آمادگی عرضه این محصول با هدف جلوگیری از خروج ارز به بازار وجود دارد.

 

مدیرعامل شگویا در خصوص میزان صادرات این شرکت عنوان کرد: میزان ۱۰ درصد صادرات در این شرکت به ثبت رسیده و پیش بینی می‌شود در سال جدید نیز همین میزان صادرات در دستور کار ثبت شود.

 

قاسمی شهری در پایان میزان افزایش تولید در سال گذشته را ۳ درصد اعلام و اظهار کرد: پیش بینی می‌شود میزان تولید شگویا در سال جدید افزایشی ۱۸ درصدی را تجربه کند.  

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه