شمانیوز

در دیدار مهندس نجفی با شهردار و اعضای شورای شهر چوار مطرح شد:

مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام در دیدار با شهردار واعضای شورای اسلامی شهر چوار با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بخش چوار از اولویت‌های مدیریت شرکت پتروشیمی ایلام است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی ایلام، مهندس حسن نجفی سمنانی با بیان این‌که تهیه و تامین کالاهای مورد نیاز و معاملات خُرد شرکت در استان ایلام و بخش چوار، از اهداف و برنامه‌های پیش‌روی این مجتمع پتروشیمی است، اظهار داشت:بخش عظیمی از نیازمندی‌های این شرکت در استان ایلام و بخش چوار تامین خواهد شد که همین‌امر گردش مالی مناسبی برای بخش بازار و اصناف این شهر در پی خواهد داشت.

 

وی ادامه داد:خدمات پتروشیمی ایلام به مردم استان و بخش چوار با افتتاح فاز دوم این مجتمع در قالب مسئولیت‌های اجتماعی گسترش و تسریع خواهد یافت.

 

او به نامگذاری سال ۹۹ به نام «جهش تولید» اشاره کرد و گفت: رکورد تولید پلی‌اتیلن سنگین در این مجتمع با اخذ ۳۸ تن خوراک در ساعت شکسته شد.

 

نجفی سمنانی افزود:پتروشیمی ایلام نماد توسعه و آبادانی منطقه است و با راه‌اندازی فاز دوم مجتمع شاهد شکوفایی اقتصاد و صنعت و صنایع پایین‌دستی در استان خواهیم بود.

 

مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام در پایان پتروشیمی ایلام را سنگر خدمت به مردم عنوان و خاطر نشان کرد:دیروز در دوران دفاع مقدس مردم مقاوم و مرزدار این استان حماسه آفریدند و امروز فرزندان این دیار در سنگر تولید و خدمت افتخارآفرینی خواهند کرد.

 

در این دیدار شهردار و اعضای شورای شهر چوار نقطه‌نظرات و مسائل پیرامون مسائل شهر چوار را مطرح کردند.

IMG-20200507-WA0003

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه