شمانیوز

آیین آغاز عملیات اجرایی ساخت سی‌وهفتمین مدرسه بانک اقتصادنوین روز چهارشنبه هفدهم اردیبهشت سال جاری در روستای دزج، شهرستان دهاقان استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در آیین کلنگ‌زنی این مدرسه که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، مسعود آذر، سرپرست شعب منطقه مرکز این بانک گفت: بانک اقتصادنوین اهتمام ویژه‌ای در امور خیر و خداپسندانه دارد به‌طوری‌که در تمام حوادث ناگوار و غیرمترقبه می‌توان ردی از بانک اقتصادنوین در بازسازی، عمران و آبادانی یافت.

 

او با اشاره به اینکه، مدیران بانک اقتصادنوین همواره سعی کرده‌اند دین خود را به ایران عزیز و مردم شریف آن ادا کنند، افزود: امروز عملیات اجرایی ساخت سی‌وهفتمین مدرسه این بانک در حالی آغاز شد که تاکنون 24 مدرسه در اقصی نقاط کشور به بهره‌برداری رسیده است، چهار مدرسه نیز پیش از آغاز سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی ساخت هشت مدرسه دیگر نیز در سال جاری آغاز می‌شود.

 

آذر با تأکید بر اینکه بانک اقتصادنوین اولین و معتبرترین بانک خصوصی ایران است، بیان کرد: ایفای تعهدات در حوزه مسئولیت اجتماعی، در کنار عملیات بانکی از جمله مهم‌ترین رویکردهای بانک محسوب می‌شود.

 

گفتنی است، این مدرسه سه کلاسه با همکاری سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، با مساحت 340 مترمربع در روستای دزج، شهرستان دهاقان استان اصفهان ساخته می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه