شمانیوز

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران گفت: از آنجا که سازمان بیمه سلامت همواره دغدغه ارائه خدمت بهتر به مردم دراقصی نقاط کشور را دارد، آمادگی داریم تجربه خود را با آنها سهیم شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا، ابوالفضل کیانی بختیاری افزود: امیدواریم که با این مشارکت بتوانیم نقش مسئولیت اجتماعی را به خوبی ایفا کنیم تا در پروژه علمی و خیرخواهانه‎ای که برای ارائه خدمات برتر تعریف شده مشارکت موثر داشته باشیم و بتوانیم به عنوان بازوی هم افزا در خدمت سازمان بیمه سلامت ایران ایفای نقش کنیم.

 

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران با اشاره به اینکه در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی و اختصاصی نیز با سازمان بیمه سلامت ایران تبادل نظر شده است، گفت: با استفاده از پتانسیل سازمان مدیریت صنعتی این امکان وجود دارد که بتوانیم آموزش های اختصاصی که تسهیل گر خدمات برتر در حوزه سلامت است را عملیاتی کنیم.

 

کیانی ادامه داد: برای تحقق جهش تولید، ارائه فرآیندها و چابکی سازمانی بسیار می‌تواند اثرگذار باشد به همین دلیل با توجه به تجارب متعددی که به بحث چابک سازی سازمانی و مدیریت سازمان‌ها و نهادها  داریم، کمک خواهیم که اهداف جهش تولید در حوزه سلامت و مدیریت محقق شود.

 

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران گفت: با توجه به مطالعات انجام شده، سازمان بیمه سلامت ایران ظرفیت و توانمندی سازمان‌های چابک، برتر و قاعده‌مند را دارد و امیدواریم بتوانیم فعالیت‌های مشترکی را در جهت رسیدن به این هدف انجام دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه