شمانیوز

مدیر کل تامین اجتماعی اصفهان با حضور در شرکت های خدماتی و کارخانجات فولاد فوم سپاهان، امین گشت پردیس، دانش نهاد آسیا و ... از کارفرمای نمونه استان و همچنین کارگران شاغل تقدیر کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد گورابی گفت:تجلیل از خدمات کارگران که با نیروی اندیشه و خلاقیت خود و نیز به مدد بازوان توانمند و روحیه سختکوشی و مجاهدت مثال‌زدنی، نقش‌آفرینان اصلی عرصه کار و خدمت هستند و عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان می‌آورند، وظیفه‌ای است که در راستای مأموریت اصلی سازمان تامین‌اجتماعی، یعنی صیانت از نیروهای مولد در برابر حوادث ناخواسته و چالش‌های اقتصادی و اجتماعی، بر خود فرض می‌دانیم.

 

وی افزود: بر این باور بوده و هستیم که بدون ایجاد امنیت اجتماعی و آرامش‌خاطر برای کارگران و تلاشگران کار و تولید، نمی‌توان به توسعه همه‌جانبه و پایدار دست یافت.

 

مدیر کل تامین اجتماعی اصفهان گفت: در سال 1399 که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "جهش تولید" نامگذاری شده است، اگرچه تبعات شیوع بیماری کرونا و تعطیلی ناخواسته و اجباری بسیاری از صنایع، کارگاه‌ها، مشاغل‌ و صنوف ، بر منابع و مصارف سازمان تامین‌اجتماعی به عنوان یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی، تاثیر گذاشته است اما ما متعهد هستیم که با تمام توان ضمن مشارکت در پذیرش و ارائه خدمات به بیماران در مراکز درمانی سازمان در مبارزه با کرونا، با در نظر گرفتن تسهیلاتی برای کارگران، کارفرمایان و تولیدگران، در چارچوب ماموریت و وظایف خویش در استمرار مشاغل و گردش چرخ‌های تولید کشور مشارکت و شرایط را تاحد امکان برای ادامه تلاش صادقانه جهادگران عرصه تولید داخلی فراهم سازیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه