شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

​کسانی که قصد حمل و جابجایی اثاثیه منزل خود به مکان جدید را دارند همیشه با این سوال در ذهنشان رو به رو می شوند که چگونه بهترین خدمات حمل و اسباب کشی را دریافت کنند.

هیچ وقت اسباب کشی منزل فرایندی آسان نیست و بیشتر مردم بسیار نگران این موضوع هستند ، گاهی اوقات برخی از افراد برای فرار از جابجایی منزل ترجبح می دهند در خانه فعلی خود باقی بمانند ، فقط برای دوری از استرس و ناراحتی های امکان دارد با آن روبه رو شوند.

انتخاب درست در اجاره کامیون حمل اثاثیه یکی از عوامل مهم برای موفقیت در اسباب کشی است.مشاوران باربری تجریش تنها با یک تماس شما را در انتخاب درست ابعاد و اندازه های کامیون حمل اثاثیه منزل و نوع خودرو جهت حمل بار یاری می کنند.

گفتنی است یکی از مهمترین نکات برای اسباب کشی جمع کردن وسایل خانه می باشد که برای این کار بهتر است در ابتدا از وسایل شکستنی شروع کرد. از سوی دیگر باید خاطرنشان کرد که دسته بندی و مشخص کردن ظروف و وسایل هر یک از قسمت های خانه خود می تواند در راحت شدن و تسهیل اسباب کشی بسیار موثر واقع شود.

 

71ed85f1-273a-4c53-b46c-b27b058fc3b6

 

ما امروز شما را با مواردی آشنا می کنیم که با در نظر گرفتن آنها اسباب کشی آسان و بی دغدغه را تجربه خواهید کرد.

ابتدا لیستی از کارهایی که باید انجام گیرند

بدانید برای بسته بندی به چه موادی نیاز است

پیش از بسته بندی، لوازم را شسته و یا پاک کنید

اگر جعبه های هر یک از لوازم شکستنی را هنوز نگه داشته اید از آنها استفاده کنید

پیش از قرار دادن لوازم در جعبه های مقوایی آن ها روزنامه پیچ کنید

هر چه در بسته بندی وسایل شکستنی بیشتر دقت کنید

خرده ریزهای شکستنی را در پارچه یا روزنامه بپیچید

وسایل را بسته بندی و آنها را در جعبه ها قرار دهید

در روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی، برچسبی حاوی لیست وسایل و لوازم داخل آن بچسبانید

جعبه های بزرگ را تنها با کتاب و لوازم سنگینی مانند آن پر نکنید

کارشناسان ما در باربری شهرک غرب به شما توصیه می کنند که پیش از شروع به اسباب کشی مواردی چون تهیه لیستی از کارهایی که باید انجام دهید، انتخاب زمان مناسب برای اسباب کشی، تهیه وسایل مناسب بسته بندی، دقت در بسته بندی وسایل شکستنی و همچنین حتما اسناد، مدارک و اشیا قیمتی را در بسته بندی جدا قرار دهید.از حمل وسایل بدون استفاده‌ به محل جدید خودداری کنید و پیش از چیدمان وسایل در منزل جدید هرگونه مشکل و خرابی را رفع نمایید و قبل از اقدام به حمل و نقل و اسباب‌ کشی محل جدید را تمیز و آماده کنید و لوازم بسته‌ بندی‌ شده را بر اساس برچسب‌ ها و اولویت در محل جدید قرار دهید.

استفاده از خدمات شرکت های حمل و نقل ماهر نیز می‌تواند یکی دیگر از توصیه های اسباب کشی راحت و بی دردسر باشد چرا که در این صورت دیگر نگران انجام برخی از کارها و یا صدمه دیدن وسایل خود نخواهید بود.

شرکت  باربری زعفرانیه  به عنوان یک شرکت معتبر دارای نرخ باربری و اسباب کشی مشخصی است که از قبل به مشتری اعلام می شود. هزینه حمل بار با توجه به خدماتی که از شرکت باربری دریافت می کنید متفاوت است.

درخواست هزینه حدودی را بکنید.اگر کسی به شما شرکتی معرفی نکرد , حالا نوبت شماست که آنها را پیدا کنید. پس در اینترنت عبارت اسباب کشی را جستجو کنید تا برای شما لیستی از شرکتهای باربری که بر اساس نیازهای شما و در روز مشخص اسباب کشی شما را انجام می دهند در اختیار داشته باشید.

در پایان باید خاطر نشان کرد که اگر فرزند کوچک دارید بهتر است به هنگام اسباب کشی آن را به والدین و یا یکی از بستگان مورد اعتماد خود بسپارید تا دیگر در زمان جابه جایی انرژی زیادی را برای مراقبت از فرزند صرف نکنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه