شمانیوز

نماینده منتخب مردم مسجد سلیمان در مجلس یازدهم :

سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با علیرضا ورناصری نماینده منتخب مردم مسجد سلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتگل در مجلس یازدهم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان ضمن تشریح اهم اقدامات بعمل آمده در حوزه عملکرد شهرستانهای حوزه انتخابیه نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت : این سازمان بیش از 65 درصد مردم استان را تحت پوشش خدمات متنوع خود دارد که تنها با اتکای به منابع حاصل از مشارکت شرکای اجتماعی خویش، وظیفه خطیر صاینت از معیشت و سلامت اقشار مولد جامعه و خانواده تحت تکفل آنان را بر عهده دارد.

 

مرعشی با تأکید بر همدلی و همراهی تمامی متولیان امور مرتبط با قانونگذاری افزود: بی شک بهبود منابع سازمان تأمین اجتماعی و وضع قوانینی که بتواند در راستای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان باشد اثرگذار خواهد بود.

 

همچنین دکتر علیرضا ورناصری نماینده منتخب مردم مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل در مجلس یازدهم با تأکید بر تقویت و بهبود سطح کمی و کیفی خدمات تأمین اجتماعی در حوزه بیمه ای و درمانی گفت: تأمین اجتماعی پناهگاه و مامن و مورد اعتماد کارگران و جامعه ایرانی است و بعنوان یک سرمایه اجتماعی نیازمند حمایت بیش از پیش است.

 

ورناصری توجه به اقشار آسیب پذیر و توسعه پوشش بیمه ای آحاد جامعه را ضروری برشمرد و تصریح کرد: امیدواریم با بهره مندی از تمامی توان و تلاش که وجود دارد در این راستا حرکت نمائیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه