شمانیوز

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام دکتر مصطفی سالاری بدین شرح است:

 

تحولات ایجاد شده در زمان کنونی بویژه در حوزه فناوری‌های نوین ارتباطی و رسانه‌ای، جهان را کوچک‌تر، انسان‌ها را نزدیک‌تر و فرآیندها و امور عمومی را شفاف‌تر ساخته است ‌که شناخت دقیق‌تر و بیشتر از اثربخشی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها را طلب می‌کند.

 

مردم با استفاده از ظرفیت‌ها و روش های نوین و امروزی فریضه‌ امر به معروف و نهی از منکر می توانند نقش نظارتی خود نسبت به نهادهای عمومی را بهتر و بیشتر اعمال نمایند که روابط عمومی‌ها به عنوان پیشگام و پیشاهنگ ارتباطات مردم و سازمان‌ها و نهادهای عمومی نقش پررنگ و اساسی در تحقق این امر دارند.

 

اگرچه اقدامات این حوزه تلاشی هنرمندانه برای انعکاس فعالیت‌های یک نهاد است اما نباید فقط به بازگویی و تبلیغ حرف‌های مسئولین اکتفا کنند و در مقابل باید با کارکرد تعاملی و طرفینی، نظارت  مردم بر مسئولان را نیز محقق نمایند.

 

بی تردید بهره‌گیری از مشارکت عمومی و خرد جمعی در تصمیم‌گیری‌ها موجب افزایش سطح آگاهی جامعه از نحوه‌ عملکرد و خدمت‌رسانی شده و نقش ذینفعان در پیشبرد اهداف سازمانی و بهره‌گیری مطلوب از خدمات و تصمیمات را پررنگ‌تر و امید به آینده بهتر را تقویت و نظارت مردم بر دولت را تسهیل می‌نماید.

 

اینجانب ضمن عرض تبریک بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی به فعالان این عرصه که به‌راستی دیدبان صادق جامعه قلمداد می شوند، امیدوارم همکاران این حوزه در سازمان تامین اجتماعی با بهره‌گیری از ابزارهای نوین ارتباطی، ایده‌ها و خلاقیت‌های نوآورانه بیش از گذشته در جهت بهبود عملکرد، اصلاح فرآیندها و ارتقای خدمات این سازمان به کلیه شرکای اجتماعی، بیش از ۴۴ میلیون نفر مخاطب و کلیه ذینفعان سازمان بردارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه