شمانیوز
شما نیوز

عملکرد بانک صنعت و معدن در سال 98

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در بازدیدی که از خبرگزاری ایسنا داشت به تشریح عملکرد این بانک در سال 98 پرداخت و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این بانک به تشریح سایر اقدامات در این حوزه پرداخت.

به گزارش شمانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وی روز شنبه 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی در جمع خبرنگاران این خبرگزاری درخصوص عملکرد بانک صنعت و معدن در سالی که گذشت، اظهار داشت: میزان قراردادهای مربوط به تسهیلات در این بانک در سال 98 نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن 146 درصد و گشایش اعتبارات اسنادی ریالی نیز 67 درصد افزایش یافته است.

 

دکتر مهری افزود: در بخش ضمانت نامه های ریالی نیز رشد 52 درصدی مشاهده می شود و بررسی آمار مربوط به میزان وصول مطالبات در این بانک در پایان 12 ماهه سال 98 نشان می دهد ، با وجود مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه اقتصادی وصول معوقات این بانک از رشد 45 درصدی برخوردار است و مانده سپرده های چهارگانه در همین مدت 43 درصد، رشد را نشان می دهد.

 

مدیرعامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد: مجموع پرداختی های این بانک در سال 98 نیز نسبت به مدت مشابه در سال قبل 36 درصد افزایش داشته است.

 

دکتر مهری برنامه ریزی دقیق، تکیه بر توان کارشناسی و عملیاتی بانک و تلاش و کوشش مدیران استانی و کارکنان شعب را از مهمترین دلایل بهبود شاخص های بانک دانست و گفت: تفویض اختیارهای انجام شده در سطح شعب، اصلاح ساختار بانک و تحقق حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال از دیگر اقدامات این بانک برای بهبود ارائه خدمات و تقویت عملکرد این بانک به عنوان یک بانک تخصصی است و امید داریم که امسال نیز مانند سال گذشته بتوانیم خدمات ارزنده ای را به تولیدکنندگان، صنعتگران و کارآفرینان داشته باشیم و یقیناً تمام تلاش و کوشش همه کارکنان بانک صنعت و معدن در جهت تحقق شعار رونق تولید خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied